Freda vs Cramo (78:72)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 lapkričio 11 d., Pirmadienis, 21:15 val. @ Jachtklubas, M. Gimbutienės g. 35, Kaunas, LT-52337

„Freda“ po atkaklios kovos įveikė „Cramo“

2019 lapkričio 11 d., Pirmadienis, 22:13 val., peržiūros: 1033

Pirmadienį, lapkričio 11 dieną, Jachtklubo sporto salėje įvyko „Įmonių“ lygos pirmenybių rungtynės tarp C pogrupio komandų – vietos „Freda” bei svečių „Cramo“. Rungtynių pradžioje kur kas geriau atrodė svečių ekipa, kuriai pavyko įgyti dviženklį pranašumą, tačiau šeimininkai gana greitai likvidavo savo atsilikimą, o vėliau ir diktavo savo sąlygas kovoje dėl pergalės.

Rungtynes kiek geriau pradėjo aikštelės šeimininkai, kurie per trumpą atkarpą smeigė tris tolimus metimus ir skaičiavo penkių taškų pranašumą. Vėliau savo puolimo potencialą pradėjo išnaudoti ir svečių ekipa ir gana greitai priartėjo prie savo varžovų, o galiausiai ir persvėrė rezultatą savo naudai. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 22:25. Antrąjį ketvirtį kur kas sėkmingiau pradėjo „Cramo“ ekipa, kuri smeigė kelis tolimus metimus ir įgijo jau dviženklį pranašumą. Tačiau tuomet geresnę atkarpą sužaidė „Fredos“ ekipa, kuri pelnė dešimt taškų be atsako ir lygino rezultatą. Per likusį kėlinio laiką aikštelės šeimininkai ir toliau nemažino apsukų bei sugebėjo įgyti dviejų atakų pranašumą. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 47:41.

Trečiojo kėlinio metu komandos žaidė gana apylygiai, keitėsi sėkmingais išpuoliais ir skirtumas tarp komandų per daug nekito. Viso ketvirčio metu nei vienai komandai nepavyko sužaisti sėkmingesnės, ilgesnės atkarpos, kuri ženkliau įtakotų rezultatą. Rezultatas po trijų ketvirčių buvo 64:57. Lemiamo ketvirčio metu skirtumas tarp komandų per daug nekito ir laikėsi ties 7-10 taškų riba. Likus žaisti dvi minutes, „Cramo“ ekipai pavyko sušvelninti savo atsilikimą iki penkių taškų, tačiau tuomet „Freda“ pelnė penkis taškus be atsako ir taip uždarė šias rungtynes. Galutinis rungtynių rezultatas 78:72.

V.Gailiūnas („Freda“):
“Laimėjo stipresni. Šitoje lygoje nematome sau lygių priešininkų“.

„Freda“ po sunkios kovos įveikė „Dakra ‒ Košmaras“ (2020 rugsėjo 14 d., pirmadienis, 22:57 val.)„Remza“ įveikė „Cramo“ ekipą (2019 gruodžio 15 d., sekmadienis, 19:55 val.)„Plastena“ įveikė „Cramo“ ekipą (2020 rugsėjo 14 d., pirmadienis, 21:44 val.)„Cramo“ nesunkiai įveikė „Ulmą“ (2020 sausio 29 d., trečiadienis, 18:56 val.)„Freda“ nesunkiai įveikė „Elektrėnų Pastolinį“ (2020 rugsėjo 07 d., pirmadienis, 22:19 val.)Po atkaklios kovos triumfavo „Glasma Service“ (2020 vasario 27 d., ketvirtadienis, 20:45 val.)„Ryterna“ gana lengvai susitvarkė su „Cramo“ (2020 rugsėjo 10 d., ketvirtadienis, 22:32 val.)„Freda“ nepasigailėjo „Festo“ komandos (2020 sausio 13 d., pirmadienis, 22:31 val.)„Coca-Cola“ palaužė „Cramo“ (64:59) (2019 lapkričio 10 d., sekmadienis, 21:26 val.)Atkaklioje kovoje „Freda“ įveikė „Tiki & ITAB“ (2019 gruodžio 16 d., pirmadienis, 22:22 val.)