Nemunas vs Telia (42:88)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 lapkričio 14 d., Ketvirtadienis, 18:15 val. @ Rokų gimnazija, Vijūnų g. 2, Kaunas, LT-46117

„Telia“ iškovojo pirmąją pergalę prieš „Nemuno“ ekipą

2019 lapkričio 14 d., Ketvirtadienis, 19:24 val., peržiūros: 896

Ketvirtadienį Rokų gimnazijos sporto salėje įvyko Įmonių lygos „Xiaomi“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „Nemumas“ ir „Telia“.

Rungtynes užtikrinčiau pradėjo „Telia“ ir įpusėjus kėlinukui „Nemumas“ nebuvo atsidaręs taškų sąskaitos, kur buvo priversti išnaudoti minutės pertraukėlę ( 0:9). Per likusį laiką toliau aikštelės šeimininkai buksavo, o svečiai įgijo 15 taškų pranašumą ( 3:18). Antrame kėlinyje vaizdas aikštelėje nepasikeitė ir „Telia“ toliau tolo nuo varžovų – 15:44.

Po ilgosios pertaukos „Telia“ toliau įrodinėjo, kad jie yra verti pergalės ir svečiai iškovojo pirmąją pergalę šiame sezone, rezultatu – 42:88 (3:18, 12:26, 10:19, 17:25)

„Raben Lietuva“ iškovojo pirmąją pergalę prieš „Nemuno“ ekipą (2019 lapkričio 07 d., ketvirtadienis, 19:38 val.)„Artilerijos batalionas“ iškovojo pirmąją pergalę prieš „Nemuną“ (2019 lapkričio 28 d., ketvirtadienis, 19:24 val.)„TransUnion“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Nemuną“ (2019 gruodžio 18 d., trečiadienis, 21:58 val.)„Plastena“ iškovojo dar vieną triuškinančią pergalę prieš „Telia“ (2020 sausio 20 d., pirmadienis, 21:40 val.)„Raben Lietuva“ pasiėmė pergalę prieš „Nemuną“ (2020 vasario 05 d., trečiadienis, 21:28 val.)„TransUnion“ šventė sunkią pergalę prieš „Telia“ (64:59) (2019 gruodžio 09 d., pirmadienis, 23:08 val.)Antroje pusėje atsibudusios „Hidraulinės sistemos“ iškovojo nelengvą pergalę prieš „Telia“ ekipą (2020 sausio 05 d., sekmadienis, 18:27 val.)„Ryterna“ sutvarkė formalumus prieš „Nemuną“ (2020 vasario 13 d., ketvirtadienis, 19:15 val.)„Plastena“ dar kartą sutriuškino „Nemuno“ ekipą (2020 sausio 23 d., ketvirtadienis, 19:20 val.)„Plastenos“ pergalė prieš „Nemuną“ 106-ių taškų skirtumu (2019 lapkričio 04 d., pirmadienis, 20:44 val.)