Artilerijos batalionas vs Ryterna (60:103)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 sausio 31 d., Penktadienis, 20:30 val. @ Krepšinio mokykla „Žalgiris“ (I salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Ryterna“ antrojoje rungtynių pusėje susitvarkė su „Artilerijos batalionas“

2020 sausio 31 d., Penktadienis, 22:05 val., peržiūros: 939

Penktadieni, Sausio 31 diena, „Žalgirio“ krepšinio mokykloje įvyko „Įmonių“ lygos, A pogrupio rungtynės tarp šeimininkų: „Artilerijos batalionas“ bei svečių- „Ryterna“. Antrojoje rungtynių pusėje tritaškiais užmėtę svečiai, šventė triuškinančią pergalę, rezultatu: 60:103 (13:23, 17:14, 14:30, 16:36).

Pirmajame kėlinyje „Ryterna“ gerai mesdami tritaškius (40%) perėmė persvarą, to pasekoje, svečiai po pirmojo kėlinio turėjo jau dviženklį pranašumą 13:23. Antrajame kėlinyje, šeimininkai pakeitė gynybą į zoninę, kuri leido sėkmingai gyntis po varžovų krepšiu. Pasinaudoję netaikliais varžovų metimais „Artilerijos batalionas“ dėka gero Š. Bernatavičiaus P. Digrio žaidimo puolime sumažino skirtumą tarp komandų 30:37.

Trečiajame kėlinyje prasidėjo „Ryternos“ spurtas. Susitvarkę su varžovų gynybos pakeitimais, svečiai pradėjo rinkti lengvus taškus. Rezultatas po trečiojo kėlinio 44:67. Ketvirtajame kėlinyje „Ryterna“ pataikė 8 tritaškius dėl kurių, svečių pranašumas dar labiau išaugo. Galutinis rungtynių rezultatas: 60:103.

„Ryterna“ komandos treneris Vygintas Grinis:

Penktadieniškos rungtynės. Visi jau su džinsais. O aš kaip treneris jau eisiu tikrinti, ką jie veiks vakare.

„Ryterna“ gana lengvai susitvarkė su „Cramo“ (2020 rugsėjo 10 d., ketvirtadienis, 22:32 val.)„Hidraulinės sistemos“ turėjo vargo su „Artilerijos batalionu“ (2020 sausio 13 d., pirmadienis, 23:59 val.)„Ryterna“ nesunkiai įveikė „TransUnion“ (2020 vasario 03 d., pirmadienis, 21:29 val.)„Omega“ užtikrintai įveikė „Artilerijos bataliono“ ekipą (2019 gruodžio 23 d., pirmadienis, 20:09 val.)„Vilmista“ sutriuškino „Artilerijos batalioną“ (2019 spalio 14 d., pirmadienis, 21:51 val.)Po krepšiais karaliavusi „Vilmista“ susitvarkė su „Artilerijos bataliono“ pasipriešinimu (2020 vasario 03 d., pirmadienis, 21:38 val.)„Ryterna“ nesunkiai įveikė „TransUnion“ ekipą (2019 gruodžio 10 d., antradienis, 21:58 val.)„Ryterna“ nesunkiai įveikė „Vilmistos“ krepšininkus (2019 lapkričio 06 d., trečiadienis, 23:05 val.)„Plastena“ užbombardavo „Artilerijos batalionas“ ekipą tolimais metimais (2020 vasario 18 d., antradienis, 21:39 val.)Nerezultatyvioje dvikovoje „Artilerijos batalionas“ palaužė „Nemuną“ (2020 vasario 20 d., ketvirtadienis, 19:18 val.)