Elektrėnų „Pastolinis“ vs Rimo & Patikima linija (87:74)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 vasario 09 d., Sekmadienis, 13:00 val. @ Elektrėnų profesinio mokymo centras, Rungos g. 18, Elektrėnai, LT-26109

Paskutiniame kėlinyje tritaškių primėtęs Elektrėnų „Pastolinis“ įveikė „Rimo & Patikima linija“ ekipą

2020 vasario 09 d., Sekmadienis, 14:18 val., peržiūros: 720

Sekmadienį, vasario 9 d., Elektrėnų profesinio mokymo centro salėje buvo sužaistos Įmonių lygos rungtynės tarp Elektrėnų „Pastolinis“ (5-8) ir „Rimo & Patikima linija“ (2-12) ekipų.

Rungtynės prasidėjo keturiais tiksliais R. Vičkačkos tolimais metimais, kurie iškart leido Elektrėnų „Pastoliniui“ nutolti. Bet rezultatyviu žaidimu puolime „Rimo & Patikima linija“ nepaleido toliau šeimininkų ir po pirmo kėlinio turėjo dviejų taškų deficitą 24:22.

Antrasis kėlinys klostėsi taškas į tašką ir tik kėlinio pabaigoje kiek užstrigęs svečių puolimas leido Elektrėnų „Pastoliniui“ pirmauti 47:43.

Trečiojo kėlinio pradžioje E. Viscoko metimai leido šeimininkams nutolti 58:51, o R. Vičkačkos sumestos trys baudos kėlinio pabaigoje Elektrėnų „Pastoliniui“ padidino persvarą ir iki dviženklės 67:57.

Lemiamo kėlinio pradžioje svečiai priartėjo iki šešių taškų skirtumo, bet tada Elektrėnų „Pastolinis“ smeigė penkis tolimus metimus, taip nuspręsdamas rungtynių nugalėtoją. Galutinis susitikimo rezultatas 87:74 (24:22, 23:21, 20:14, 20:17).

A.Dunda (Elektrėnų „Pastolinis“):

„mažai šiandien susirinkome, bet sužaidėme įspūdingai, tad eisime gerti alaus.“

Po permainingos kovos Elektrėnų „Pastolinis“ įveikė „Promatik“ (2020 vasario 25 d., antradienis, 22:00 val.)Įmonių lygoje: Antrojoje rungtynių pusėje spurtavę “Elektrėnų Pistolinis“ šventė užtikrintą pergalę prieš „Rimo & Patikima linija“ (2019 gruodžio 01 d., sekmadienis, 19:41 val.)Dviejų pratęsimų trileryje ‒ Menų kambarys & BC „Rhino“ pergalė prieš „Rimo & Patikima linija“ ekipą (2020 sausio 15 d., trečiadienis, 22:05 val.)Įmonių lygoje Elektrėnų „Pastolinis“ įveikė „Alaina“ krepšininkus (2019 lapkričio 18 d., pirmadienis, 22:08 val.)„Džinsų sklepas“ nesunkiai įveikė „Rimo & Patikima linija“ (2020 kovo 08 d., sekmadienis, 18:42 val.)„Dakra ‒ Košmaras“ užtikrintai laimėjo prieš Elektrėnų „Pastolinis“ komandą (2020 vasario 05 d., trečiadienis, 22:56 val.)„Elektrėnų „Pastolinis“ susitvarkė su „Alaina“ (2020 vasario 02 d., sekmadienis, 14:12 val.)Elektrėnų „Pastolinis“ po pratęsimo įveikė „Vėjų linija & Garliavos duona“ (2019 lapkričio 07 d., ketvirtadienis, 23:06 val.)„Vėjų linija & Garliavos duona“ susitvarkė su „Rimo & Patikima linija“ (2020 sausio 19 d., sekmadienis, 18:31 val.)„Vėjų linija & Garliavos duona“ po pertraukos įvėkė „Rimo & Patikima linija“ (2019 gruodžio 19 d., ketvirtadienis, 21:13 val.)