Freda vs Remza (96:90)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 vasario 11 d., Antradienis, 20:30 val. @ Krepšinio mokykla „Žalgiris“ (I salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Ketvirtame ketvertyje „Freda“ įrodė pranašumą prieš „Remzą“

2020 vasario 11 d., Antradienis, 22:29 val., peržiūros: 889

Antradienį, Vasario 11dieną, Krepšinio mokyklos “Žalgirio“ salėje įvyko „Įmonių” lygos rungtynės tarp C pogrupio komandų – vietos „Freda“ bei svečių „Remza“.

Nors pirmosios minutės buvo gana lygios, tačiau jau pirmojo ketvirčio metu į priekį pabėgo ir dešimties taškų pranašumą pasiekė svečiai, kurie puikiai jautėsi puldami, lengvai rinko taškus ir kontroliavo rungtynių eigą – 5:16 Tuo tarpu „Fredos“ žaidimas strigo, krepšininkai prastai pataikė, dažnai klydo. Likus iki ketverčio pabaigos mažiau negu minutei šeimininkai dar pataikė kelius taškus ir sumažino atsilikimą iki 9 taškų – 19:28. Antro ketvirčio pirmomis minutėmis komandos keitėsi taikliais metimais, o „Freda“ pamažu vijosi varžovus. Prasidėjus ketvirtai minutei svečiai vis dar turėjo 10 taškų pranašumą – 34:44. Vėliau keturis taškus be atsako pelnė „Remza“, bet netrukus „Freda“ atsakė tuo pačiu. Paskutinėmis ketvirčio minutėmis toliau vyko atkakli kova, o sužaidus du ketvirčius rezultatas buvo „Remzos“ komandos naudai – 43:50.

Trečio ketvirčio pirmas dvi minutes be klaidų gynėsi šeimininkai. Sužaidus keturias minutes komandas skyrė šeši taškai (52:56). Šeštą minutę „Freda“ priartėjo prie varžovų (60:62). Likus dviems minutėms iki ketvirčio pabaigos komandas skyrė penki taškai. Per likusį laiką komandos žaidė apylygiai. Likus iki ketvirčio pabaigos 15 sekundžių šeimininkams pavyko išlyginti rezultatą - 67:67. Ketvirtasis ketvertis prasidėjo šeimininkų tritaškių – 70:67, jie pamažu vijosi varžovus. Sužaidus keturias minutes svečiai pradėjo klysti, tuo tarpu šeimininkams puikiai sekėsi pataikyti į krepšį ir jau sužaidus šešias minutes rezultatas buvo lygus – 81:81. „Fredai“ pavyko pabėgti keturiais taškais į priekį nuo varžovų – 90:86. Šeimininkai persvarą išsaugojo ir įveikė varžovus rezultatu – 96:90.

„Freda“ komandos treneris V.Gailiūnas: Šiandiena laimėjome, nes buvo stipresni. Ačiū už kvalifikuotus teisėjus.

Kietoje kovoje ‒ „Omegos“ pergalė prieš „Remzą“ (2020 rugsėjo 09 d., trečiadienis, 21:49 val.)„Freda“ įrodė savo pranašumą prieš „Tiki & ITAB“ krepšininkus (2020 vasario 07 d., penktadienis, 22:51 val.)Įnirtingame mače „Coca-Cola“ komandos pergalė prieš „Remzą“ (2020 vasario 02 d., sekmadienis, 20:56 val.)Atkaklioje kovoje „Freda“ įveikė „Tiki & ITAB“ (2019 gruodžio 16 d., pirmadienis, 22:22 val.)„Festo“ iškovojo sunkią pergalę prieš „Fredą“ (2019 gruodžio 01 d., sekmadienis, 21:28 val.)„Freda“ nesunkiai laimėjo namuose prieš „Glasma Service“ (2019 lapkričio 04 d., pirmadienis, 23:00 val.)„Kaunas Metal“ nesugebėjo pasipriešinti „Remza“ (58:71) (2019 spalio 23 d., trečiadienis, 23:31 val.)Šeši A. Dabožinsko tritaškiai per vieną kėlinį vainikavo „Freda“ ekipos pergalę prieš „Kaunas Metal“ (2020 rugsėjo 28 d., pirmadienis, 22:16 val.)53 L. Damušio taškai privertė pirmą kartą kapituliuoti „Remzą“ (2019 gruodžio 11 d., trečiadienis, 20:49 val.)M. Kadakauskis ir E. Kumža atvedė „Festo“ į pergalę prieš grupės lyderius (2020 sausio 05 d., sekmadienis, 20:47 val.)