Omega vs Nemunas (100:60)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 sausio 29 d., Trečiadienis, 19:05 val. @ Ringaudų pradinė mokykla, Gėlių g. 2, Ringaudai, Kauno raj., LT-53332

„Nemunas“ patyrė dar vieną triuškinantį pralaimėjimą prieš „Omegą“

2020 sausio 29 d., Trečiadienis, 20:11 val., peržiūros: 774

Trečiadienį RIngaudų pradinės mokyklos sporto salėje įvyko Įmonių lygos „Xiaomi“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „Omega“ ir „Nemumas“.

Rungtynes abi komandos pradėjo vangiai, tačiau „Omega“ sugebėjo susitvarkyti su puolimu ir prieš antrą ketvirtį susikrovė dviženklį pranašumą ( 21:11). Antrame kėlinyje „Omega“ toliau nestabdė apsukų, kur išnaudojo savo jėgą po krepšiu ir susikrovė 25 taškų pranašumą – 49:24

Po ilgosios pertraukos vaizdas aikštelėje nepakito. „Omega“ toliau draskė varžovų gynybą ir su kiekviena minute pranašumas tik augo ( 70:35). emiamas kėlinukas buvo tik formalumas ir „Omega“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Nemuno“ ekipą, rezultatu – 100:60 (21:11, 28:13, 21:11, 30:25)

„Ryterna“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Omegą“ (2019 lapkričio 11 d., pirmadienis, 20:22 val.)„TransUnion“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Nemuną“ (2019 gruodžio 18 d., trečiadienis, 21:58 val.)„Nemunas“ neturėjo jokių šansų prieš „Vilmista“ (2020 sausio 17 d., penktadienis, 21:29 val.)„Ryterna“ sutvarkė formalumus prieš „Nemuną“ (2020 vasario 13 d., ketvirtadienis, 19:15 val.)„Kelių priežiūra“ nutraukė dviejų pralaimėjimų seriją įveikdami „Nemuną“ (2020 sausio 16 d., ketvirtadienis, 19:30 val.)„Raben Lietuva“ pasiėmė pergalę prieš „Nemuną“ (2020 vasario 05 d., trečiadienis, 21:28 val.)„Kelių priežiūra“ apturėjo lengvą pasivaikščiojimą prieš „Nemunas“ (88:40) (2019 lapkričio 19 d., antradienis, 09:02 val.)Antroje rungtynių pusėje „Plastena“ įrodė pranašumą prieš „Omegą“ (2019 lapkričio 25 d., pirmadienis, 21:49 val.)„Hidraulinių sistemų“ TRIO nukalė pergalę prieš „Omegą“ (2019 lapkričio 06 d., trečiadienis, 20:26 val.)„Plastena“ dar kartą sutriuškino „Nemuno“ ekipą (2020 sausio 23 d., ketvirtadienis, 19:20 val.)