Coca-Cola vs SDG & Gym+ & Volinta Group (75:71)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2022 sausio 09 d., Sekmadienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Atkaklių rungtynių pabaigoje „Coca ‒ Cola“ palaužė „SDG & Gym+ & Volinta Group“ komandą

2022 sausio 09 d., Sekmadienis, 20:26 val., peržiūros: 359

Sausio 9 dieną "Kauno kolegijos" mažojoje salėje įvyko "Įmonių" lygos rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai "Coca – Cola" priemė svečius "SDG & Gym+ & Volinta Group". "Coca – Cola" buvo laimėję penkis kartus ir tris pralaimėję. "SDG & Gym+ & Volinta Group" sąskaitoje buvo keturios pergalės ir keturi pralaimėjimai.

Rungtynes komandos pradėjo nerezultatyviai. Sužaidus tris minutes vieno taško persvarą turėjo "SDG & Gym+ & Volinta Group" (3:4). Vėliau komandos žaidė lygiai. Septintą minutę komandas skyrė trys taškai (11:8), o minutės pertraukėlės paprašė "SDG & Gym+ & Volinta Group". Kėlinio pabaigoje komandos keitėsi taikliais metimais, o sužaidus pirmas 10 minučių "Coca – Cola" turėjo keturių taškų persvarą (22:18).

Pirmas tris minutes komandos žaidė be klaidų gynyboje, o pirmus taškus kėlinyje pelnė ketvirtą minutę, kai tritaškį pataikė "Coca – Cola" (25:18). Kėlinio viduryje "Coca – Cola" pataikė kelis tritaškius, kas leido šeimininkams šiek tiek padidinti persvarą (33:22). Visgi "SDG & Gym+ & Volinta Group" netrukus atsakė dviem taikliais tritaškiais, o "Coca – Cola" paprašė minutės pertraukėlės (33:28). Kėlinio paskutinėmis minutėmis komandos žaidė lygiai. Sužaidus pusę rungtynių komandas skyrė šeši taškai (41:35).

Trečias kėlinys prasidėjo taikliu "SDG & Gym+ & Volinta Group". tritaškiu (41:38). Penktą minutę "SDG & Gym+ & Volinta Group" pasivijo varžovus (42:42), netrukus pataikė dar vieną tritaškį (42:45), o minutės pertraukėlės paprašė "Coca – Cola". Antroje kėlinio pusėje geriau žaidė "SDG & Gym+ & Volinta Group", kuriems pavyko įgyti 10 taškų persvarą (51:61).

Ketvirtą kėlinį geriau pradėjo "Coca – Cola", kurie po dviejų taiklių tritaškių (57:61). Sužaidus keturias minutes komandas skyrė keturi taškai (59:63), o "SDG & Gym+ & Volinta Group" paprašė minutės pertraukėlės. Prasidėjus septintai minutei rezultatas buvo lygus (65:65). Dar vienas taiklus "Coca – Cola" tritaškis privertė svečius prašyti minutės pertraukėlės (68:65). Kėlinio pabaigoje vyko atkakli kova, "SDG & Gym+ & Volinta Group" bandė pasivyti varžovus, bet "Coca – Cola" persvarą išsaugojo ir laimėjo rungtynes rezultatu 75:71.

12 atk. kam.

„Omega“ paskutinėmis rungtynių sekundėmis palaužė „SDG & Gym+ & Volinta Group“ komandą (2022 sausio 03 d., pirmadienis, 20:24 val.)Menų kambarys ‒ BC „Rhino“ turėjo pripažinti „SDG & Gym+ & Volinta Group“ komandos pranašumą (2022 vasario 23 d., trečiadienis, 21:31 val.)„Saldiga ‒ Košmaras“ antroje rungtynių pusėje įveikė „SDG & Gym+ & Volinta Group“ komandą (2021 gruodžio 16 d., ketvirtadienis, 21:27 val.)„Promatik“ po atkaklios kovos palaužė „SDG & Gym+ & Volinta Group“ (2022 sausio 31 d., pirmadienis, 22:54 val.)Atkakliose ir permainingose rungtynėse „Coca ‒ Cola“ turėjo pripažinti „Donelaičio“ pranašumą (2022 kovo 06 d., sekmadienis, 20:13 val.)„Rimo & Patikima linija“ ketvirtajame kėlinyje nusileido „SDG & Gym+ & Volinta Group“ (46:69) (2021 gruodžio 20 d., pirmadienis, 21:05 val.)Lemiamame mūšyje Roko Ūzo keturgubas dublis ir „Donelaičio“ pergalė prieš „SDG & Gym+ Volintą Group“ bei patekimas į finalą (2022 birželio 01 d., trečiadienis, 20:36 val.)Po atkaklios kovos „SDG & Gym+ & Volinta Group“ įveikė „Kelių priežiūrą“ (2021 lapkričio 24 d., trečiadienis, 19:43 val.)„Kaunas Metal“ po permainingos kovos laimėjo dvikovą prieš “SDG & Gym+ & Volinta Group“ (2022 balandžio 05 d., antradienis, 23:19 val.)„Coca ‒ Cola“ turėjo pripažinti „Omegos“ pranašumą (2022 kovo 14 d., pirmadienis, 20:12 val.)