Plastena vs SDG & Gym+ & Audrokesta (93:61)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2023 vasario 02 d., Ketvirtadienis, 21:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Plastenos pergalė prieš SDG & Gym+ & Audrokesta

2023 vasario 02 d., Ketvirtadienis, 22:37 val., peržiūros: 473

Vasario 2-osios vakarą, Kauno kolegijos mažojoje salėje susitiko "Plastena" bei "SDG & Gym+ & Audrokesta" ekipos.

Rungtynės prasidėjo įtemptai, abi komandos kibo į atlapus varžovams. Taiklūs metimai skriejo į abu krepšius, todėl nė vienai ekipai nepavyko atitolti. Po pirmojo kėlinio rezultatas 19:18 Plastenos naudai. Rungtynių lūžis įvyko antrajame kėlinyje. Plastenos ekipa rado netikėtą būdą nukauti varžovus ir tuo naudojosi visų rungtynių metu. Kai tik būdavo proga, Plastenos krepšininkai greitąjame puolime rinko taškus ir taip atitolo. Trečiajame kėlinyje taip pavyko dar labiau padidinti pranašumą ir išsivežti pergalę rezultatu 93:61 (19:18, 29:15, 31:15, 14:13).

Andrius Olberkis

Imonių lygos A pogrupyje: užtikrinta „Remza“ pergalė prieš „SDG & Gym+ & Audrokesta“ (2022 lapkričio 16 d., trečiadienis, 22:39 val.)„Hidraulinės sistemos“ įveikė „SDG & Gym+ & Audrokestą“ (2023 kovo 08 d., trečiadienis, 21:33 val.)„Remza“ lengvai įveikė „SDG & Gym+ & Audrokestą“ (2023 kovo 22 d., trečiadienis, 21:28 val.)„Plastena“ pasiėmė pergalę prieš „Limobus & Veiksa“ (2022 lapkričio 16 d., trečiadienis, 18:04 val.)„Donelaičio“ nesunkiai laimėjo pirmą serijos susitikimą prieš „SDG & Gym+ & Audrokesta“ (2023 balandžio 12 d., trečiadienis, 21:38 val.)„Donelaičio“ ir antrose rungtynėse lengvai įveikė „SDG & Gym+ & Audrokesta“ (2023 balandžio 16 d., sekmadienis, 18:50 val.)„Plastena“ šiandien pasiekė pergalę prieš „Omega“ (2022 spalio 31 d., pirmadienis, 21:20 val.)„Manvesta“ panaikino 15 taškų deficitą ir įveikė „SDG & Gym+ & Audrokesta“ ekipą (2022 gruodžio 07 d., trečiadienis, 21:37 val.)Įmonių lygoje: „Plastena“ pergalė prieš „KM Steel Service“ (2023 kovo 05 d., sekmadienis, 19:03 val.)Įmonių lygoje ‒ „SDG & Gym+ & Audrokesta“ netikėta pergalė (2022 gruodžio 14 d., trečiadienis, 21:55 val.)