Lemora & Minaltra & Volinta Energy vs SDG & Gym+ & Audrokesta (65:56)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2022 gruodžio 01 d., Ketvirtadienis, 20:40 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„Lemora & Minaltra & Volinta Energy“ spurtu ketvirtame kėlinyje palaužė „SDG & Gym+ & Audrokesta“ ekipą

2022 gruodžio 01 d., Ketvirtadienis, 21:52 val., peržiūros: 344

Gruodžio 1 d., Kauno TMC sporto salėje buvo sužaistos Įmonių lygos A pogrupio rungtynės tarp „Lemora & Minaltra & Volinta Energy“ (1-2) ir „SDG & Gym+ & Audrokesta“ (3-1) ekipų.

Rungtynių pradžioje „SDG & Gym+ & Audrokesta“ pradėjo trimis tritaškiais, po kurių nutolo 4:11. Nors šeimininkai labai greitai kirpo savo deficitą iki dviejų taškų, tačiau svečiai po dar kelių tolimų šūvių vėl atstatė septynių taškų pranašumą. Pirmo kėlinio pabaigoje „Lemora & Minaltra & Volinta Energy“ kiek priartėjo ir pirmą kėlinį pabaigė esant rezultatui 18:22.

Antrojo kėlinio pradžioje tritaškiai metimai leido „Lemora & Minaltra & Volinta Energy“ ekipai persverti rezultatą 30:29. Visgi, svečiai kėlinį užbaigė taip pat dviem tolimais metimais, kurie leido įpusėjus susitikimui pirmauti minimaliu pranašumu 34:35.

Trečiajį kėlinį „SDG & Gym+ & Audrokesta“ pradėjo spurtu 0:11 ir tolo 34:46. Visgi, „Lemora & Minaltra & Volinta Energy“ po dviejų L. Macijausko tritaškių artėjo iki 46:51.

Lemiamame kėlinuke „SDG & Gym+ & Audrokesta“ penkias minutes nesugebėjo pelnyti nė taško, o tuo pasinaudoję „Lemora & Minaltra & Volinta Energy“ persvėrė rungtynių svasrtykles savo naudai ir iškovojo pergalę. Galutinis susitikimo rezultatas 65:56 (18:22, 16:13, 12:16, 19:5).

8 taškai

„Lemora & Minaltra & Volinta Energy“ po atkaklios kovos įveikė „Hidraulinės sistemos“ ekipą (2023 kovo 14 d., antradienis, 22:28 val.)J. Stanaičio vedama „Lemora & Minaltra & Volinta Energy“ nesunkiai įveikė „Vilmista“ ekipą (2022 gruodžio 06 d., antradienis, 20:28 val.)„Lemora & Minaltra & Volinta Energy“ turėjo nemažai vargo su „Kelių priežiūra“ (2023 sausio 25 d., trečiadienis, 19:43 val.)„Lemora & Minaltra & Volinta Energy“ įveikė „Plasteną“ ir žengė į pusfinalį (2023 balandžio 24 d., pirmadienis, 21:56 val.)„Manvesta“ panaikino 15 taškų deficitą ir įveikė „SDG & Gym+ & Audrokesta“ ekipą (2022 gruodžio 07 d., trečiadienis, 21:37 val.)„Lemora & Minaltra & Volinta Energy“ po prasto rungtynių starto atsitiesė ir iškovojo pergalę prieš „Plasteną“ (2023 balandžio 11 d., antradienis, 21:58 val.)“Lemora & Minaltra & Volinta Energy” kontroliavo rungtynes ir pasiekė pergalę (2022 gruodžio 14 d., trečiadienis, 21:24 val.)„Lemora & Minaltra & Volinta Energy“ iškovojo gana lengvą pergalę (2023 vasario 20 d., pirmadienis, 22:07 val.)„Rhino“ antroje rungtynių pusėje įveikė „SDG & Gym+ & Audrokesta“ komandą (2023 sausio 11 d., trečiadienis, 21:38 val.)„Donelaičio“ ir antrose rungtynėse lengvai įveikė „SDG & Gym+ & Audrokesta“ (2023 balandžio 16 d., sekmadienis, 18:50 val.)