BC „Rhino“ vs Coca-Cola (77:106)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2023 kovo 20 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Puikiu puolimu „Coca ‒ Cola“ įveikė „Rhino“ komandą

2023 kovo 20 d., Pirmadienis, 21:40 val., peržiūros: 418

Kovo 20 dieną Kauno kolegijos mažojoje salėje įvyko "Įmonių" lygos rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai BC "Rhino" priemė svečius "Coca – Cola" komandą. "Rhino" buvo laimėję devynis kartus ir aštuonis pralaimėję. "Coca – Cola" buvo laimėję devynis kartus ir aštuonis pralaimėję.

Rungtynes geriau pradėjo "Coca – Cola", kurie sužaidus dvi minutes pirmavo rezultatu 5:12. Prasidėjus antrai kėlinio pusei šešių taškų persvarą turėjo "Coca – Cola" (11:17). Antroje kėlinio pusėje geriau žaidė "Coca – Cola", kurie daugiausia taiklių tritaškių pagalba padidino persvarą iki 14 taškų (16:30).

Sužaidus pirmas dvi antro kėlinio komandas skyrė 12 taškų (20:32). Penktą minutę "Coca – Cola" turėjo vienuolikos taškų pranašumą (26:37). Likus trims su puse minutės "Rhino" paprašė minutės pertraukėlės (33:45). Kėlinio pabaigoje komandos žaidė apyligiai (41:52).

Sužaidus pirmas dvi trečio kėlinio minutes skirtumas padidėjo iki 15 taškų (44:59). Kėlinio viduryje komandas vis dar skyrė 15 taškų (54:69). Antroje kėlinio pusėje "Coca – Cola" dar šiek tiek padidino persvarą (61:79).

Sužaidus pirmas dvi ketvirto kėlinio minutes komandas vis dar skyrė 18 taškų (63:81). Vėliau "Coca – Cola" toliau taikliai mėtė tritaškius, komandos žaidė greitai ir rezultatyviai. Rungtynės baigėsi rezultatu 77:106.

10 rezult. perd.

Tik po atkaklios bei stiprios kovos „BC „Rhino“ įveikė „Lemora & Minaltra & Volinta Energy“  (2022 lapkričio 15 d., antradienis, 22:39 val.)„Vilmista“ iškovojo antrąją pergalę įveikę BC „Rhino“ (2023 sausio 03 d., antradienis, 20:34 val.)„Remza“ atlaikė BC „Rhino“ spaudimą ir iškovojo nelengvą pergalę (2022 lapkričio 08 d., antradienis, 20:33 val.)„Coca-Cola“ lemiamo ketvirčio metu įveikė savo varžovus (2023 vasario 26 d., sekmadienis, 20:21 val.)Praktiškai visas rungtynes kontroliavusi „Coca-Cola“ ekipa iškovojo pergalę (2023 vasario 05 d., sekmadienis, 22:35 val.)„Coca-Cola“ nelengvoje kovoje privertė pasiduoti „TransUnion“ (2022 lapkričio 13 d., sekmadienis, 20:18 val.)Nesulaikomas E.Aleksa atvedė „Coca-Cola“ į pergalę prieš „Lemora & Minaltra & Volinta Energy“ (2023 kovo 26 d., sekmadienis, 20:32 val.)„Rhino“ antroje rungtynių pusėje įveikė „SDG & Gym+ & Audrokesta“ komandą (2023 sausio 11 d., trečiadienis, 21:38 val.)„Coca-Cola“ antroje rungtynių pusėje susitvarkė su „Vilmista“ (2022 gruodžio 04 d., sekmadienis, 21:20 val.) Įmonių lygos A pogrupyje: „Coca-Cola“ pergalė prieš „Vėjų linija & Garliavos duona“ (2022 lapkričio 14 d., pirmadienis, 22:16 val.)