Lemora & Minaltra & Volinta Energy vs Vilmista (90:70)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2022 gruodžio 06 d., Antradienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

J. Stanaičio vedama „Lemora & Minaltra & Volinta Energy“ nesunkiai įveikė „Vilmista“ ekipą

2022 gruodžio 06 d., Antradienis, 20:28 val., peržiūros: 386

Gruodžio 6 d., Kauno kolegijos mažojoje sporto salėje buvo sužaistos Įmonių lygos A pogrupio rungtynės tarp „Lemora & Minaltra & Volinta Energy“ (2-2) ir „Vilmista“ (1-3) ekipų.

Pirmajame kėlinyje J.Stanaitis pelnė 16 taškų, vieną ataką baigė galingu dėjimu, kas leido „Lemora & Minaltra & Volinta Energy“ pasibaigus kėliniui būti priekyje 23:18.

Antrajame kėlinuke ir toliau dominavo šeimininkai, kurie greitų atakų dėka dar labiau tolo. Įpusėjus susitikimui 45:30.

Trečiajame kėlinyje jau svečių krepšininkas G.Rinkevičius dėjimu papuošė rungtynes, o žaidimas aikštelėje kiek apsilygino. Po trijų kėlinių 65:49.

Ketvirtame kėlinyje po L. Macijausko perdavimo nuo lentos įspūdingai į krepšį kamuolį įkalė J.Stanaitis, per kelias minutes „Lemora & Minaltra & Volinta Energy“ spurtavo 12:0 ir taip išsprendė visus rungtynių reikalus. Galutinis susitikimo rezultatas 90:70 (23:18, 22:12, 20:19, 25:21).

8 taškai

„Lemora & Minaltra & Volinta Energy“ po atkaklios kovos įveikė „Hidraulinės sistemos“ ekipą (2023 kovo 14 d., antradienis, 22:28 val.)„Lemora & Minaltra & Volinta Energy“ įveikė „Plasteną“ ir žengė į pusfinalį (2023 balandžio 24 d., pirmadienis, 21:56 val.)L. Damušio vedama Lemora & Minaltra & Volinta Energy šventė pergalę (2023 vasario 14 d., antradienis, 00:06 val.)„Lemora & Minaltra & Volinta Energy“ turėjo nemažai vargo su „Kelių priežiūra“ (2023 sausio 25 d., trečiadienis, 19:43 val.)„Lemora & Minaltra & Volinta Energy“ spurtu ketvirtame kėlinyje palaužė „SDG & Gym+ & Audrokesta“ ekipą (2022 gruodžio 01 d., ketvirtadienis, 21:52 val.)Užtikrinta „Lemora & Minaltra & Volinta energy“ pergalė (2022 lapkričio 07 d., pirmadienis, 22:48 val.)“Lemora & Minaltra & Volinta Energy” kontroliavo rungtynes ir pasiekė pergalę (2022 gruodžio 14 d., trečiadienis, 21:24 val.)„Donelaičio“ paskutinėmis sekundėmis palaužė „Lemora & Minaltra & Volinta Energy“ (2023 vasario 26 d., sekmadienis, 19:27 val.)„Lemora & Minaltra & Volinta Energy“ iškovojo gana lengvą pergalę (2023 vasario 20 d., pirmadienis, 22:07 val.)Geriau sužaista pirmoji rungtynių pusė nulėmė „Lemora & Minaltra & Volinta Energy“ pergalę (2023 sausio 09 d., pirmadienis, 22:13 val.)