Hidraulinės sistemos vs KM Steel Service (78:54)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2023 lapkričio 26 d., Sekmadienis, 19:00 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„Hidraulinės sistemos“ nesulaukė pasipriešinimo iš KM „Steel Service“ ekipos

2023 lapkričio 26 d., Sekmadienis, 20:53 val., peržiūros: 263

Lapkričio 26 d., sekmadienį, Kauno technologijų mokymo centro sporto salėje buvo sužaistos „Įmonių“ lygos rungtynės tarp „Hidraulinės sistemos“ ir KM „Steel Service“ ekipų.

Rungtynes komandos pradėjo apsikeisdamos keliais sėkmingais išpuoliais, tačiau vėliau geresnę atkarpą sužaidė aikštelės šeimininkai, kuriems pavyko įgyti septynių taškų atotrūkį. Visgi, kiek geriau ketvirtį užbaigė svečiai ir šiek tiek sumažino savo atsilikimą. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 16:11. Antrąjį kėlinį kur kas geriau pradėjo KM “Steel Service", kurie spurtavo 6:11 ir išlygino pranašumą – 22:22. Per likusį kėlinio laiką komandos žaidė apylygiai – 34:29.

Trečiojo kėlinio metu svečiai pradėjo strigti savo varžovų gynyboje, o tuo tarpų priešininkai neturėjo didesnių problemų ir didžiąją dalį taškų vertė iš greitų išpuolių. Skirtumas tarp komandų – 53:45. Lemiamame kėlinyje „Hidraulinės sistemos“ toliau įrodinėjo, kad jie yra verti pergalės. O, priešininkai turėjo pripažinti šeimininkų pranašumą, rezultatu – 78:54.

9 taškai

„Hidraulinės sistemos“ pasiekė nesunkią pergalę prieš VšĮ BC „Rhino“ penketuką (2024 kovo 10 d., sekmadienis, 20:06 val.)„Hidraulinės sistemos“ išvargo pergalę prieš „Festo“ (2024 vasario 18 d., sekmadienis, 19:26 val.)„Hidraulinės sistemos“ strigo puolime ir nusileido „Promatecha“ ekipai (2024 sausio 14 d., sekmadienis, 18:53 val.)„Hidraulinės sistemos“ po nelengvos kovos įveikė „Kauno energija“ ekipą (2023 gruodžio 10 d., sekmadienis, 18:46 val.)„Hidraulinės sistemos“ ketvirtame kėlinyje palaužė negausiai susirinkusią „Plastena“ ekipą (2024 vasario 04 d., sekmadienis, 18:43 val.)„Hidraulinės sistemos“ antrąja sudėtimi pasiekė nesunkią pergalę prieš „Tetas“ (2024 sausio 07 d., sekmadienis, 18:42 val.)BC „Rhino“ išrašė pirmą pralaimėjimą „KM Steel Service“ ekipai (2023 lapkričio 21 d., antradienis, 22:01 val.)„Hidraulinės sistemos“ surakino „Donelaičio“ puolimą ir pergalingai pradėjo seriją (2024 balandžio 05 d., penktadienis, 20:32 val.)„Hidraulinės sistemos“ neturėjo vargo su „Vilmista“ (2024 vasario 25 d., sekmadienis, 19:36 val.)„Hidraulinės sistemos“ eliminavo „Donelaičio“ ekipą iš Didžiosios taurės ir žengė į pusfinalį (2024 balandžio 07 d., sekmadienis, 17:32 val.)