Plastena vs Promatecha (97:75)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2023 lapkričio 06 d., Pirmadienis, 20:45 val. @ Garliavos A. Mitkaus pagrindinė mokykla, Vytauto g. 4, Garliava, Kauno raj., LT-53270

Įmonių lygoje ‒ nesunki „Plastena“ pergalė

2023 lapkričio 06 d., Pirmadienis, 22:05 val., peržiūros: 319

Pirmadienį, lapkričio 3 dieną, Garliavos mokyklos sporto salėje vyko Įmonių lygos susitikimas tarp „Plastena“ ir „Promatecha“.

Pirmajame rungtynių kėlinyje komandos žaidė atvirą, bet gan rezultatyvų krepšinį. Vis gi, į priekį patraukė „Plastena“ ir pirmavo 24:15.

Antrasis kėlinys prasidėjo "bėk ir mesk" stiliumi, o tai palanku buvo „Plastena“ krepšininkams, kurie po truputį mažino skirtumą tarp komandų. Po dviejų kėlinių rezultatu 41:38 priekyje buvo „Plastena“.

Antroje pusėje pamatėme, kad komandos tikrai yra vertos viena kitos, o tritaškių lietus padarė varžybas labai atkaklias.

Paskutiniame kėlinyje Dovydas Zdančius nežadėjo sustoti ir toliau taikliai metė tritaškius, o jo komanda vėl įgijo didesnį pranašumą. Per kelias minutes rungtynių nugalėtojo klausimas tapo aiškus ir juo tapo „Plastena“ rezultatu 97:75 (24:15, 17:23, 30:27, 26:10).

Įmonių lygoje Plastenos pergalė prieš Scandagra (2023 lapkričio 13 d., pirmadienis, 23:47 val.)Įmonių lygoje: „Plastena“ pergalė prieš „Rimo & Patikima linija“ (2023 gruodžio 04 d., pirmadienis, 23:24 val.)Įmonių lygoje „Plastena“ triumfavo prieš „Vilmista“ (2023 lapkričio 20 d., pirmadienis, 22:56 val.)Apylygė kova ‒ „Donelaičio“ pergalė (2024 kovo 24 d., sekmadienis, 22:27 val.)Pirmoji įmonių lygoje „Promatecha“ komandos pergalė prieš „Tetas“ (2023 spalio 29 d., sekmadienis, 18:42 val.)Nepertraukiama „Plastena“ pergalių serija tęsiasi (2023 gruodžio 11 d., pirmadienis, 21:56 val.)Triuškinama Plastenos pergalė (2023 gruodžio 19 d., antradienis, 00:15 val.)Rungtynių pabaigoje „Remza & Irmco“ palaužė „Plastena“ ir žengia į Įmonių lygos finalą (2024 balandžio 29 d., pirmadienis, 22:06 val.)„Plastena“ pasiekė triuškinamą pergalę (2023 spalio 30 d., pirmadienis, 23:00 val.)„Plastena“ pergalingai pradėjo naujuosius metus (2024 sausio 03 d., trečiadienis, 22:32 val.)