Plastena vs Festo (67:66)Įmonių lyga » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2024 balandžio 08 d., Pirmadienis, 20:45 val. @ Garliavos A. Mitkaus pagrindinė mokykla, Vytauto g. 4, Garliava, Kauno raj., LT-53270

„Plastena“ eliminavo „Festo“ ekipą ir žengia į pusfinalį

2024 balandžio 08 d., Pirmadienis, 22:14 val., peržiūros: 65

Antradienį Garliavos A.Mitkaus pagrindinės mokyklos sporto salėje įvyko Įmonių lygos ketvirtfinalio antrosios rungtynės, kuriose susitiko "Plastena" ir "Festo". Pirmajame susitikime "Plastena" tik ketvirtame kėlinyje įveikė varžovus.

Rungtynes užtikrinčiau pradėjo "Festo" ekipa, o pirmuosius taškus šeimininkai pelnė tik penktą žaidimo minutę ( 2:7). Toliau "Plastena" nestabdė apsukų, kur laimėjo atkarpą 11:0 ir persvėrė rezultatą į savas rankas, tačiau išlaikyti nepavyko ( 11:12). Antrame kėlinyje aikštelės šeimininkai greitai atitrūko nuo varžovų, bet svečiai ataka po atakos vėl pradėjo lipti varžovams ant kulnų – 34:32

Po ilgosios pertraukos "Festo" perėmė iniciatyvą į savas rankas ir skaičiavo rekordinį pranašumą ( 40:48). Ketvirtame kėlinyje toliau netrūko emocijų. Vyko taškas į tašką kova ir rungtynių nugalėtojas sprendėsi paskutinę minutę. Renaldas Antanavičius perėmė aukso vertės kamuolį, kur surengė greitą ataką, kur išvedė "Plastena" į priekį ir per likusį laiką aikštelės šeimininkai atlaikė varžovų šturmą – 67:66 (11:12, 23:20, 6:16, 27:18)

7 išpr. praž.

„Scandagra“ antrą kartą įveikė „Festo“ ekipą ir žengia į Įmonių lygos Mažosios taurės finalą (2024 balandžio 24 d., trečiadienis, 21:53 val.)„Plastena“ užtikrintai nugalėjo „Kelių priežiūros“ ekipą (2024 sausio 10 d., trečiadienis, 21:33 val.)„Plastena“ pasiekė triuškinamą pergalę (2023 spalio 30 d., pirmadienis, 23:00 val.)„Remza“ pasilinksmino prieš „Festo“. (2023 lapkričio 26 d., sekmadienis, 19:33 val.)Įmonių lygoje „Plastena“ triumfavo prieš „Vilmista“ (2023 lapkričio 20 d., pirmadienis, 22:56 val.)„Plastena“ pergalingai pradėjo naujuosius metus (2024 sausio 03 d., trečiadienis, 22:32 val.)Rungtynių pabaigoje „Remza & Irmco“ palaužė „Plastena“ ir žengia į Įmonių lygos finalą (2024 balandžio 29 d., pirmadienis, 22:06 val.)Keturiese likę „Kelių priežiūra“ turėjo pripažinti „Festo“ pergalę (2023 gruodžio 10 d., sekmadienis, 20:31 val.)Nepertraukiama „Plastena“ pergalių serija tęsiasi (2023 gruodžio 11 d., pirmadienis, 21:56 val.)„Festo“ pasiekė įtikinamą pergalę (2023 gruodžio 03 d., sekmadienis, 22:02 val.)