Tetas vs Promatecha (71:107)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2023 spalio 29 d., Sekmadienis, 16:00 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

Pirmoji įmonių lygoje „Promatecha“ komandos pergalė prieš „Tetas“

2023 spalio 29 d., Sekmadienis, 18:42 val., peržiūros: 323

Kauno technologijų mokymo centre Spalio 29 d. sekmadienį 16:00 Įmonių lygos vykusiose varžybose susitiko Tetas ir Promatecha komandos.

Jau pirmame kėlinyje geresnį žaidimą demonstravo "Promatecha" komanda rezultatu 15:34 dviženkle persvara įsitvirtino saugų pranašumą. 5 nr. N.Aleknavičius komandos "Promatecha" narys pelnė 11 taškų nuo jo neatsiliko ir komandos draugas nr. 11 B.Navikas pelnęs 10 taškų. "Tetas" komandos gretose nr. 11 I.Petrauskas pelnė 5 taškus komandai.

Antro kėlinio metu tendencija nepakito, žaidimas buvo "Protamecha" komandos rankose. Komanda ir toliau rinkosi pranašumą ir jau panašu, jog viduryje rungtynių tapo aiškus šių varžybų nugalėtojas. Daugiausiai taškų šiame kėlinyje pelnė nr. 11 B.Navikas pelnęs 13 taškų savo komandai. Po dviejų kėlinių rezultatu 30:63 priekyje "Promatecha" komanda.

Po ilgosios pertraukos aikštelėje reginys nesikeitė. Rungtynėse dominavo "Promatecha" komandos krepšininkai ir neleido "Tetas" komandai, net atsikvėpti. Daug atkovotų ir perimtų kamuolių virsdavo "Promatecha" komandos taškais greitose atakose.

Ketvirto kėlinio metu labiausiai sužibėjo "Tetas" komanda. 4 taiklūs tolimi metimai leido šiek tiek sušvelninti "Promatecha" turimą persvarą.

Rezultatu 71:107 nugalėjo "Promatecha" komanda.

Rungtynėse geriausiai pasirodė surinkę dvigubą dublį "Promatecha" komandos nariai: nr. 11 B.Navikas surinkęs 30 taškų ir 10 atkovotų kamuolių ir 12 nr. R.Petrolis surinkęs 17 atkovotų kamuolių ir pataikęs 24 taškus. naudingiausiai "Tetas" komandoje žaidė 10 nr. L.Petrauskas surinkęs 28 taškus ir atkovojęs 7 kamuolius.

Įmonių lygoje: užtikrinta „Vilmista“ pergalė prieš „Tetas“ (2024 kovo 03 d., sekmadienis, 17:38 val.)Dar nelaimėjusių ekipų dvikovoje nesunki „UB Solar“ pergalė prieš „Tetas“ (2023 gruodžio 10 d., sekmadienis, 17:13 val.)„Promatecha“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš VŠĮ BC „Rhino“ (2024 vasario 04 d., sekmadienis, 21:01 val.)Įmonių lygoje ‒ nesunki „Plastena“ pergalė (2023 lapkričio 06 d., pirmadienis, 22:05 val.)„Scandagra“ ekipos puikus pirmas kėlinys atnešė lengvą pergalę prieš „Tetas“ (2024 kovo 10 d., sekmadienis, 18:32 val.)Po permainingos kovos pergalę pasiekė „Kauno energija“ (2024 sausio 25 d., ketvirtadienis, 22:44 val.)„Hidraulinės sistemos“ antrąja sudėtimi pasiekė nesunkią pergalę prieš „Tetas“ (2024 sausio 07 d., sekmadienis, 18:42 val.)Visas rungtynes pirmavę „Promatecha“ įveikė „Vilmistą“ (2024 vasario 18 d., sekmadienis, 21:09 val.)„Festo“ neturėjo vargo prieš „Teto“ ekipą (2023 lapkričio 06 d., pirmadienis, 20:02 val.)Įmonių lygoje ‒ įspūdinga „Kelių priežiūros“ pergalė (2023 gruodžio 03 d., sekmadienis, 18:54 val.)