Donelaičio vs Scandagra (69:79)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2023 lapkričio 26 d., Sekmadienis, 17:00 val. @ Kauno kolegija (didžioji salė), Pramonės pr. 22, Kaunas, LT-50387

Po atkaklios kovos pergalę pasiekė „Scandagra“

2023 lapkričio 26 d., Sekmadienis, 19:08 val., peržiūros: 156

Lapkričio 26 dieną, 17:00 val., Kauno kolegijos didžiojoje sporto salėje, susitiko "Įmonių" lygos komandos "Donelaičio" (šeimininkai) ir "Scandagra" (svečiai). Rugntynės buvo labai atkaklios, svečiai trečiame kėlinuke pasiekė dviženklį pranašumą ir tai leido išlikti rungtynėse, bet pasiekti pergalę rezultatu 69:79 (14:15, 17:22, 12:18, 26:24).

Rungtynių pradžia nebuvo labai rezultatyvi, komandos daug dėmesio skyrė gynybai, o pats žaidimas buvo atkaklus ir kiek permainingas. Abi pusės spėjo pasidžiaugti pranašumu, o prasidedant ilgajai pertraukau nedidelių pranašumu pirmavo "Scandagra" 31:37.

Rungtynių lūžis įvyko trečiame kėlinuke, kuomet skirtumas perkopė 10 taškų. Nors "Donelaičio" nenuleido rankų ir visą laiką lipo varžovams ant kulnų, bet svečiai buvo labai šaltakraujiški ir sumetė visus svarbiausius metimus, tai neleisdami varžovams labiau priartėti. Galiausiai "Donelaičio" ekipai tiesiog pritrūko laiko kažką pakeisti, o pergalė atiteko "Scandagai" 69:79.

Patrik Kapralov

Po atkaklios kovos pergalę pasiekė „Donelaičio“ krepšininkai (2024 sausio 07 d., sekmadienis, 19:14 val.)Įtemptoje kovoje pergalę šventė „Scandagra“  (2023 gruodžio 17 d., sekmadienis, 16:10 val.)U. Paškausko 22 taškai lemiamo ketvirčio metu nukalė pergalę „Scandagrai“ (2024 kovo 06 d., trečiadienis, 22:03 val.)Įmonių lygoje Plastenos pergalė prieš Scandagra (2023 lapkričio 13 d., pirmadienis, 23:47 val.)Mažosios Imonių lygos pusfinalyje ‒ „Scandagra“ pergalė (2024 balandžio 21 d., sekmadienis, 19:32 val.)„Festo“ įrodė pranašumą prieš „Scandagra“ ekipą (2024 vasario 04 d., sekmadienis, 19:33 val.)„UB Solar“ nepasipriešino „Scandagra“ ekipai (2024 sausio 07 d., sekmadienis, 17:15 val.)Donelaitis iškovojo lengvą pergalę prieš Vilmistą (2023 lapkričio 12 d., sekmadienis, 20:40 val.)„Donelaičio“ ekipa iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Kelių priežiūra“ (2024 vasario 28 d., trečiadienis, 19:49 val.)KKL taurės finalo pakartojime nesulaikomas J. Goštautas, pratęsimas ir „Hidraulinės sistemos“ ekipos pergalė prieš „Scandagra“ (2024 kovo 13 d., trečiadienis, 22:11 val.)