Devbridge & Gym+ & Audrokesta vs Festo (54:74)Įmonių lyga » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2024 kovo 27 d., Trečiadienis, 20:15 val. @ Kauno švara, Statybininkų g. 3, Kaunas, LT-50124

Įmonių lygos ketvirtfinalį pasiekė „Festo“.

2024 kovo 27 d., Trečiadienis, 21:29 val., peržiūros: 112

Trečiadienį, kovo 27 dieną, Kauno Švaros sporto salėje vyko Įmonių lygos antrasis aštuntfinalio susitikimas tarp „Devbridge & Gym+ & Audrokesta“ ir „Festo“. Po pirmųjų rungtynių 1:0 serijoje pirmavo

Pirmajame rungtynių kėlinyje E.Voveraitis įmetė du tritaškius ir tai leido „Devbridge & Gym+ & Audrokesta“ įsiveržti į priekį. Po pirmojo kėlinio 17:11 pirmavo „Devbridge & Gym+ & Audrokesta“. Antrajame kėlinyje „Festo“ greit ištirpdė pranašumą ir išlygino rezultatą. Nerezultatyviose rungtynėse po dviejų kėlinių jau pirmavo „Festo“ rezultatu 25:30.

Antroje pusėje septyniese susirinkę „Devbridge & Gym+ & Audrokesta“ po dar vieno žaidėjo traumos liko vos šešiese. Tačiau tai dar labiau sukaupė juos kovoti ir nepasiduoti šioje serijoje ir rungtynės vyko taškas į tašką. Paskutiniame kėlinyje trumpa rotacija pasijautė ir „Festo“ pradėjo dominuoti aikštelėje. Triuškinančią pergalę pasiekė „Festo“ ir žengė į ketvirtfinalį rezultatu 54:74 (17:11, 8:19, 16:16, 13:28).

Įmonių lygoje „Lemora & Minaltra“ pergаlė prieš „Festo“ (2023 lapkričio 12 d., sekmadienis, 20:55 val.)„Hidraulinės sistemos“ išvargo pergalę prieš „Festo“ (2024 vasario 18 d., sekmadienis, 19:26 val.)Kovoje iki paskutinių sekundžių pergalė atiteko „Festo“ (2024 sausio 14 d., sekmadienis, 20:12 val.)Įmonių lygoje ‒ „Devbridge & Gym+ & Audrokesta“ pasismagino su „UB Solar“. (2023 lapkričio 15 d., trečiadienis, 20:32 val.)Mažosios Imonių lygos pusfinalyje ‒ „Scandagra“ pergalė (2024 balandžio 21 d., sekmadienis, 19:32 val.)„Remza“ pasilinksmino prieš „Festo“. (2023 lapkričio 26 d., sekmadienis, 19:33 val.)„Kauno energija“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Festo“ (2024 sausio 21 d., sekmadienis, 19:36 val.)Ketvirtame kėlinyje varžovus įveikus „Plastena“ iškovojo pirmą pergalę ketvirtfinalyje prieš „Festo“ (2024 balandžio 02 d., antradienis, 20:33 val.)Pergalingas M. Kadakauskio metimas atnešė pergalę „Festo“ ekipai (2024 vasario 11 d., sekmadienis, 21:12 val.)„Remza @ Irmco“ iškovojo lengvą pergalę prieš „Devbridge & Gym & Audrokesta“ (2024 vasario 28 d., trečiadienis, 21:31 val.)