Kauno energija vs Promatecha (85:79)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2024 sausio 25 d., Ketvirtadienis, 20:40 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

Po permainingos kovos pergalę pasiekė „Kauno energija“

2024 sausio 25 d., Ketvirtadienis, 22:44 val., peržiūros: 187

Sausio 25 dieną, 20:40 val., Kauno technologijų mokymo centro sporto salėje, susitiko "Įmonių" lygos komandos "Kauno energija" (šeimininkai) ir "Promatecha" (svečiai). Nors rungtynes galingai pradėjo "Promatecha", tačiau vėliau žaidimas buvo labai lygus ir atkakli kova tęsėsi iki paskutinių sekundžių. Sudėtinga pergalė atiteko "Kauno energijai" 85:79 (21:25, 20:16, 16:21, 28:17).

Rungtynes galingu spurtu 9:0 pradėjo svečiai, bet "Kauno energija" greitai stabilizavo savo žaidimą ir netrukus pasivijo varžovus. Nuo to momento kova buvo jau taškas į tašką. Komandos turėjo ilgus suolelius, išnaudojo visas pertraukėles ir visais būdais stengėsi įrodyti savo pranašumą. Tačiau ilgoji pertrauka prasidėjo esant visiškai lygybei 41:41.

Nieko naujo neįvyko ir po ilgosios pertraukos. Ir toliau tęsėsi atkakli kova ir nugalėtojas sprendėsi paskutinėmis minutėmis. "Kauno energija" sužaidė puikų ketvirtą kėlinuką, išlipo iš nedidelio minuso ir patys nutolo. "Promatecha" dar bandė gelbėtis pražangų taktika, bet skirtumas jau buvo per didelis. Sudėtinga pergalė atiteko "Kauno energijai" 85:79.

6 taškai

Įmonių lygoje ‒ ketvirtfinalį pergale pradėjo „Kauno energija“. (2024 balandžio 14 d., sekmadienis, 20:13 val.)„Hidraulinės sistemos“ po nelengvos kovos įveikė „Kauno energija“ ekipą (2023 gruodžio 10 d., sekmadienis, 18:46 val.)„KM Steel Service“ pasiekė nesunkią pergalę prieš „Kauno energija“ ekipą (2023 spalio 25 d., trečiadienis, 20:23 val.)„Scandagra“ nesulaukė didesnio pasipriešinimo iš „Kauno energijos“ (2023 lapkričio 20 d., pirmadienis, 21:47 val.)„Promatecha“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš VŠĮ BC „Rhino“ (2024 vasario 04 d., sekmadienis, 21:01 val.)„Donelaičio“ pergalingai pradėjo pusfinalio seriją (2024 balandžio 28 d., sekmadienis, 21:46 val.)Įmonių lygoje „Kauno energija“ sutriuškino VšĮ BC „Rhino“ (2024 vasario 22 d., ketvirtadienis, 21:52 val.)„Devbridge & Gym+ & Audrokesta“ pergalę pasiekė po pratęsimo (2023 gruodžio 03 d., sekmadienis, 22:12 val.)Visas rungtynes pirmavę „Promatecha“ įveikė „KM Steel Service“ (2024 sausio 07 d., sekmadienis, 20:59 val.)„Kelių priežiūra“ išvargo pergalę prieš trise likusius „Promatecha“ krepšininkus (2023 lapkričio 29 d., trečiadienis, 20:52 val.)