Promatecha vs Devbridge & Gym+ & Audrokesta (72:75)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2023 gruodžio 03 d., Sekmadienis, 19:45 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

„Devbridge & Gym+ & Audrokesta“ pergalę pasiekė po pratęsimo

2023 gruodžio 03 d., Sekmadienis, 22:12 val., peržiūros: 187

Gruodžio 3 dieną, 19:45 val., Kauno technikos kolegijos sporto salėje, susitiko "Įmonių" lygos komandos "Promatecha" (šeimininkai) ir "Devbridge & Gym+ & Audrokesta" (svečiai). Po atkaklios ir lygios kovos, kuomet prireikė net pratęsimo, pergalę pasiekė "Devbridge & Gym+ & Audrokesta" ekipa 72:75 (20:16, 14:16, 16:17, 14:15, 8:11).

Jau rungtynių pradžioje galima buvo pastebėti, kad šiandien bus labai atkakli ir kieta kova. Komandos žaidė lygiai ir taškas į tašką. Nors "Promatecha" turėjo vos vieną atsarginį žaidėją, bet sėkmingai atsilaikė, o prasidedant ilgajai pertraukai net ir buvo priekyje rezultatu 34:32.

Antroje rungtynių dalyje "Devbridge & Gym+ & Audrokesta" vis dažniau laikė iniciatyvą savo rankose, galiausiai jų pranašumas pasiekė 10 taškų, "Festo" išnaudojo paskutinę pertraukėlę ir jau atrodė, kad rungtynių likimas aiškus. Tačiau didelių pastangų dėka "Festo" atsitiesė ir sugebėjo išlyginti rezultatą, kuris pasibaigus pagrindiniam laikui buvo 64:64.

Pratęsimas taip pat buvo kupinas atkaklios kovos ir tik jo pabaigoje "Devbridge & Gym+ & Audrokesta" išnaudojo ilgesnį suolą ir palaužė varžovus, laimėdami rezultatu 72:75.

18 atk. kam.

„Devbridge & Gym+ & Audrokesta“ lengvai įveikė „Vilmistą“ (2023 gruodžio 27 d., trečiadienis, 21:40 val.)„Devbridge & Gym+ & Audrokesta“ tritaškiai atnešė pergalę prieš VšĮ BC „Rhino“ (2024 sausio 02 d., antradienis, 21:53 val.)„Devbridge & Gym+ & Audrokesta“ nepagarbiu skirtumu įveikė „Tetas“ penketuką (2024 sausio 14 d., sekmadienis, 15:33 val.)Atkaklių rungtynių pabaigoje „Devbridge & Gym+ & Audrokesta“ palaužė „Donelaičio“ (2024 kovo 06 d., trečiadienis, 21:51 val.)Visas rungtynes pirmavę „Devbridge & Gym+ & Audrokesta“ įveikė „Festo“ (2024 sausio 07 d., sekmadienis, 19:30 val.)Įmonių lygoje ‒ „Devbridge & Gym+ & Audrokesta“ pasismagino su „UB Solar“. (2023 lapkričio 15 d., trečiadienis, 20:32 val.)„Lemora & Minaltra“ lengvai įveikė „Devbridge & Gym+ & Audrokestą“ (2024 vasario 21 d., trečiadienis, 21:25 val.)„Kelių priežiūra“ pasiekė įtikinamą pergalę (2024 sausio 03 d., trečiadienis, 22:12 val.)„Kauno energija“ antroje pusėje susitvarkė su „Devbridge & Gym+ & Audrokesta“ (2024 sausio 17 d., trečiadienis, 21:37 val.)„Remza @ Irmco“ iškovojo lengvą pergalę prieš „Devbridge & Gym & Audrokesta“ (2024 vasario 28 d., trečiadienis, 21:31 val.)