KM Steel Service vs Kauno energija (94:60)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2023 spalio 25 d., Trečiadienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„KM Steel Service“ pasiekė nesunkią pergalę prieš „Kauno energija“ ekipą

2023 spalio 25 d., Trečiadienis, 20:23 val., peržiūros: 326

Spalio 25 d., trečiadienį, Kauno kolegijos mažojoje sporto salėje buvo sužaistos Įmonių lygos rungtynės tarp „KM Steel Service“ ir „Kauno energija“ ekipų.

Rungtynių pradžioje po L. Kuzminskio metimų „KM Steel Service“ tolo iki 17:9. Visgi, E. Petrausko penki taškai leido „Kauno energija“ ekipai šiek tiek priartėti, o kėlinys pasibaigė esant rezultatui 21:16.

Antrojo kėlinio pradžioje svečiai iškart lygino rezultatą 23:23. Bet tada šeimininkai spurtavo ir po L. Kuzminskio dėjimo įgijo dviženklį pranašumą 37:26. Vėliau A.Levickas svečiams pelnė du tritaškius, tačiau „KM Steel Service“ labai greitai vėl atstatė turėtą persvarą. Įpusėjus susitikimui 44:35.

Trečiasis kėlinys prasidėjo dviem tiksliais V. Sedlecko tritaškiais, po kurių rezultatas jau tapo 50:35. Per šį kėlinį „Kauno energija“ surinko vos keturis taškus, kuo pasinaudojusi „KM Steel Service“ pabėgo iki 67:39.

Ketvirtame kėlinuke nepaisant trijų E. Petrausko tolimų metimų „KM Steel Service“ dar labiau padidino savo persvarą ir iškovojo nesunkią pergalę. Galutinis susitikimo rezultatas 94:60 (21:16, 23:19, 23:4, 27:21).

7 taškai

„KM Steel Service“ teko pavargti dėl pergalės prieš „Remza“ ekipą (2023 lapkričio 07 d., antradienis, 22:48 val.)„KM Steel Service“ pasiekė pergalę nepadoriu skirtumu (2023 lapkričio 12 d., sekmadienis, 17:14 val.) „KM Steel Service“ šiandien iškovojo pergalę prieš „Rimo & Patikima linija“ (2023 gruodžio 21 d., ketvirtadienis, 22:23 val.)„KM Steel Service“ susitvarkė su penkiese žaidusia „Vilmista“ (2024 vasario 28 d., trečiadienis, 20:50 val.)„KM Steel Service“ pergalę pasiekė po pratęsimo (2023 gruodžio 13 d., trečiadienis, 20:39 val.)Po permainingos kovos pergalę pasiekė „Kauno energija“ (2024 sausio 25 d., ketvirtadienis, 22:44 val.)„Hidraulinės sistemos“ po nelengvos kovos įveikė „Kauno energija“ ekipą (2023 gruodžio 10 d., sekmadienis, 18:46 val.)Įmonių lygoje ‒ ketvirtfinalį pergale pradėjo „Kauno energija“. (2024 balandžio 14 d., sekmadienis, 20:13 val.)„Plastena“ pasiekė triuškinamą pergalę (2023 spalio 30 d., pirmadienis, 23:00 val.)„Scandagra“ nesulaukė didesnio pasipriešinimo iš „Kauno energijos“ (2023 lapkričio 20 d., pirmadienis, 21:47 val.)