Festo vs Donelaičio (79:87)Įmonių lyga » Atkrintamosios rungtynės, Mažosios taurės Mažasis finalas
2024 gegužės 16 d., Ketvirtadienis, 20:15 val. @ Kauno kolegija (didžioji salė), Pramonės pr. 22, Kaunas, LT-50387

Įmonių lygoje mažojoje taurėje trečią vietą iškovojo „Donelaičio“.

2024 gegužės 16 d., Ketvirtadienis, 21:43 val., peržiūros: 97

Ketvirtadienį, gegužės 16 dieną, Kauno kolegijoje didžioje salėje vyko Įmonių lygos mažosios taurės mažasis finalas tarp „Festo“ ir „Donelaičio“.

Pirmajame rungtynių kėlinyje „Festo“ pradėjo labai galingai ir tiksliai realizuodavo visus metimus, bet „Donelaičio“ kėlinio eigoje pasivijo ir net išsiveržė į priekį rezultatu 24:22. Antrajame kėlinyje traumų išretinti „Donelaičio“ dažnai keitėsi, o aikštėje taškus rinko komandiškai iš prasiveržimu po derinių. Du G. Virbalio tritaškiai iš eilės didino „Donelaičio“ persvarą iki dviženklės, o po dviejų kėlinių rezultatas buvo 47:37.

Antroje pusėje skirtumą mažinti turėjo „Festo“, kurie sėkmingiau pradėjo 3 kėlinį, bet L.Baranskas dominavo po krepšiais ir saugojo „Donelaičio“ pranašumą. Paskutiniame kėlinyje du R. Narkevičiaus ir dar vienas G. Virbalio tritaškis didino persvarą iki 18. „Festo“ nepasidavė ir mažino skirtumą iki vienženklio, o likus minutei komandas skyrė vos 5 taškai. Pergalę savo rankose išsaugojo ir trečiosios vietos taurę į viršų kėlė „Donelaičio“. Galutinis rezultatas: 87:79.

Rungtynių MVP išrinktas Laimonas Baranskas.

Įmonių lygoje „Lemora & Minaltra“ pergаlė prieš „Festo“ (2023 lapkričio 12 d., sekmadienis, 20:55 val.)Įmonių lygoje: triuškinanti „Donelaičio“ pergalė prieš VšĮ BC „Rhino“ (2023 gruodžio 10 d., sekmadienis, 20:22 val.)Antroje rungtynių pusėje „Plastena“ įrodė pranašumą prieš „Donelaičio“ ekipą (2024 kovo 11 d., pirmadienis, 22:20 val.)Įmonių lygos ketvirtfinalį pasiekė „Festo“. (2024 kovo 27 d., trečiadienis, 21:29 val.)Apylygė kova ‒ „Donelaičio“ pergalė (2024 kovo 24 d., sekmadienis, 22:27 val.)Lygioje kovoje „FESTO“ iškovojo pergalę (2023 spalio 23 d., pirmadienis, 22:50 val.)Atkaklių rungtynių pabaigoje „Devbridge & Gym+ & Audrokesta“ palaužė „Donelaičio“ (2024 kovo 06 d., trečiadienis, 21:51 val.)„Festo“ neturėjo vargo prieš „Teto“ ekipą (2023 lapkričio 06 d., pirmadienis, 20:02 val.)„Remza @ Irmco“ nesunkiai susitvarkė su „Donelaičio“ krepšininkais (2024 vasario 21 d., trečiadienis, 22:50 val.)Kovoje iki paskutinių sekundžių pergalė atiteko „Festo“ (2024 sausio 14 d., sekmadienis, 20:12 val.)