VšĮ BC „Rhino“ vs Festo (82:98)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2024 vasario 28 d., Trečiadienis, 20:45 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Festo“ po nelengvos kovos pasiekė pergalę prieš VšĮ BC „Rhino“

2024 vasario 28 d., Trečiadienis, 22:20 val., peržiūros: 164

Vasario 28 d., trečiadienį, Kauno kolegijos mažojoje sporto salėje buvo sužaistos Įmonių lygos rungtynės tarp VšĮ BC „Rhino“ (5-7) ir „Festo“ (9-6) ekipų.

Rungtynės prasidėjo labai rezultatyviai ir atkakliai, o pasibaigus pirmam kėliniui „Festo“ turėjo nedidelį pranašumą 23:26.

Antrajame kėlinyje po antro M. Kadakauskio tritaškio kėlinuke svečiai tolo dviženkliu pranašumu 34:44., kurį išlaikė iki kėlinio pabaigos, o įpusėjus susitikimui rezultatas buvo 43:53.

Trečiojo kėlinio pradžioje Y.Kurapau smeigė du tritaškius, kurie leido BC „Rhino“ ekipai šiek tiek priartėti – įpusėjus kėliniui 57:61. Vėliau komandos apsikeitė keliais tiksliais metimais, o kėlinys baigėsi esant rezultatui 65:71.

Lemiamas kėlinys prasidėjo „Festo“ ekipos spurtu 1:13, po kurio svečiai tolo iki 66:84. Po šio spurto „Festo“ jau nebepaleido rungtynių kontrolės ir iškovojo dešimtąją pergalę. Galutinis susitikimo rezultatas 82:98 (23:26, 20:27, 22:18, 17:27).

7 išpr. praž.

„Plastena“ nesunkiai pasiekė pergalę prieš VšĮ BC „Rhino“. (2023 lapkričio 27 d., pirmadienis, 21:59 val.)„Promatecha“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš VŠĮ BC „Rhino“ (2024 vasario 04 d., sekmadienis, 21:01 val.)„Hidraulinės sistemos“ pasiekė nesunkią pergalę prieš VšĮ BC „Rhino“ penketuką (2024 kovo 10 d., sekmadienis, 20:06 val.)„Kelių priežiūra“ iškovojo užtikrintą pergalę prieš VŠĮ BC „Rhino“ ekipą (2024 kovo 06 d., trečiadienis, 19:56 val.)„Devbridge & Gym+ & Audrokesta“ tritaškiai atnešė pergalę prieš VšĮ BC „Rhino“ (2024 sausio 02 d., antradienis, 21:53 val.) „Tetas“ ir vėl nepasipriešino VšĮ BC „Rhino“ žaidėjams (2024 vasario 11 d., sekmadienis, 19:40 val.)„Lemora & Minaltra“ nesulaukė didesnio pasipriešinimo iš VšĮ BC „Rhino“ (2023 gruodžio 07 d., ketvirtadienis, 21:44 val.)Įmonių lygoje: triuškinanti „Donelaičio“ pergalė prieš VšĮ BC „Rhino“ (2023 gruodžio 10 d., sekmadienis, 20:22 val.)„Festo“ neturėjo vargo prieš „Teto“ ekipą (2023 lapkričio 06 d., pirmadienis, 20:02 val.)„Festo“ įrodė pranašumą prieš „Scandagra“ ekipą (2024 vasario 04 d., sekmadienis, 19:33 val.)