Lemora & Minaltra vs Hidraulinės sistemos (91:79)Įmonių lyga » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2024 balandžio 25 d., Ketvirtadienis, 21:50 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

Įmonių lygoje „Lemora&Minaltra“ pusfinalio serijoje išsiveržė į priekį.

2024 balandžio 25 d., Ketvirtadienis, 23:25 val., peržiūros: 51

Ketvirtadienį, balandžio 24 dieną, TPMC vyko Įmonių lygos pusfinalio pirmasis susitikimas tarp „Hidraulinės sistemos“ ir „Lemora&Minaltra“.

Pirmajame rungtynių kėlinyje R.Balčius greit susirinko 12 taškų ir jo komanda gerai pradėjusi ties kėlinio pabaigą sustojo, kas leido po pirmojo kėlinio pirmauti „Hidraulinės sistemos“ 23:21. Antrajame kėlinyje komandos rodė didelį fiziškumą ir greit rinkosi pražangas, bet rezultatas išliko labai apylygis. Po pirmosios pusės 41:41 buvo lygu.

Antroje pusėje „Lemora&Minaltra“ parodė geležinę gynybą ir tai jiems leido rinktis lengvus taškus iš po krepšio greitomis atakomis. Per vieną kėlinį „Lemora&Minaltra“ spėjo susikrauti solidžią 16 taškų persvarą. Paskutiniame kėlinyje pirmaujanti komanda atsipalaidavo ir pradėjo plūsti tritaškiai, kas neleido „Hidraulinės sistemos“ sugrįžti į rungtynes. Galutinis rezultatas 91:79 „Lemora&Minaltra“ naudai.

Įmonių lygoje „Lemora & Minaltra“ pergаlė prieš „Festo“ (2023 lapkričio 12 d., sekmadienis, 20:55 val.)Įmonių lygoje: užtikrinta „Lemora & Minaltra“ pergalė prieš „Vilmista“ (2023 gruodžio 03 d., sekmadienis, 16:34 val.)„Lemora & Minaltra“ pasiekė įtikinamą pergalę (2024 vasario 05 d., pirmadienis, 22:28 val.)„Lemora & Minaltra“ įsirašė dar vieną lengvą pergalę (2023 gruodžio 11 d., pirmadienis, 21:44 val.)„Lemora & Minaltra“ nesulaukė didesnio pasipriešinimo iš VšĮ BC „Rhino“ (2023 gruodžio 07 d., ketvirtadienis, 21:44 val.)Rungtynėse 5X5 „Lemora & Minaltra“ nesunki pergalė prieš „UB Solar“ (2024 kovo 05 d., antradienis, 21:41 val.)„Lemora & Minaltra“ lengvai įveikė „Devbridge & Gym+ & Audrokestą“ (2024 vasario 21 d., trečiadienis, 21:25 val.)Įmonių lygoje ‒ ketvirtfinalį pergale pradėjo „Kauno energija“. (2024 balandžio 14 d., sekmadienis, 20:13 val.)„Lemora & Minaltra“ užtikrintai žengė į „Įmonių“ lygos, „Didžiosios“ taurės finalą (2024 balandžio 29 d., pirmadienis, 22:29 val.)„Lemora & Minaltra“ lengvai pasivaikščiojo rungtynėse su „Tetas“ (2023 lapkričio 26 d., sekmadienis, 17:03 val.)