Remza @ Irmco vs Scandagra (82:76)Įmonių lyga » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2024 balandžio 03 d., Trečiadienis, 20:40 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„Remza@Irmco“ pataikė aštuonis tritaškius per kėlinį ir ketvirtfinalio serijoje pirmauja prieš „Scandagra“ ekipą

2024 balandžio 03 d., Trečiadienis, 22:03 val., peržiūros: 72

Balandžio 3 d., Kauno TMC sporto salėje buvo sužaistos Įmonių lygos Didžiosios taurės pirmosios ketvirtfinalio varžybos tarp „Remza@Irmco“ ir „Scandagra“ ekipų.

Rungtynių pradžioje po trijų tritaškių „Scandagra“ pirmavo 5:9. Bet „Remza@Irmco“ iškart į tai atsakė dviem tolimais metimais paeiliui, kas inicijavo spurtą 10:0, o tai leido šeimininkams po pirmo kėlinio būti priekyje 18:15.

Antrojo kėlinio pradžioje svečiai iškart išsiveržė į priekį, tačiau vėliau jų puolimas užstrigo, o „Remza@Irmco“ tolo iki 33:26. Visgi, kėlinio pabaigą geriau sužaidė „Scandagra“, priartėjusi prie varžovų iki 37:34.

Trečiajame kėlinyje „Remza@Irmco“ smeigė aštuonis tritaškius, iš kurių penkis pataikė K.Damijonaitis, o šeimininkai tolo dviženkle persvara 65:53.

Lemiamą kėlinį aktyviau pradėjo svečiai, kurie iškart artėjo iki 75:73. Bet tada paskutinę atakos sekundę sunkų tolimą metimą pataikė šiandien spindėjęs K.Damijonaitis, o „Scandagra“ po šio metimo jau nebepriartėjo. Galutinis susitikimo rezultatas 82:76 (18:15, 19:19, 28:19, 17:23).

16 taškų

„Festo“ įrodė pranašumą prieš „Scandagra“ ekipą (2024 vasario 04 d., sekmadienis, 19:33 val.)„KM Steel Service“ teko pavargti dėl pergalės prieš „Remza“ ekipą (2023 lapkričio 07 d., antradienis, 22:48 val.)„UB Solar“ nepasipriešino „Scandagra“ ekipai (2024 sausio 07 d., sekmadienis, 17:15 val.)U. Paškausko 22 taškai lemiamo ketvirčio metu nukalė pergalę „Scandagrai“ (2024 kovo 06 d., trečiadienis, 22:03 val.)„Remza @ Irmco“ iškovojo lengvą pergalę prieš „Devbridge & Gym & Audrokesta“ (2024 vasario 28 d., trečiadienis, 21:31 val.)„Remza & Irmco“ užtikrintai įveikė „Plastena“ ekipą (2024 sausio 29 d., pirmadienis, 21:46 val.)„Remza“ pasilinksmino prieš „Festo“. (2023 lapkričio 26 d., sekmadienis, 19:33 val.)Po atkaklios kovos pergalę pasiekė „Scandagra“ (2023 lapkričio 26 d., sekmadienis, 19:08 val.)„Remza“ nepaliko vilčių „Vilmista“ ekipai (2023 spalio 26 d., ketvirtadienis, 21:54 val.)Mažosios Imonių lygos pusfinalyje ‒ „Scandagra“ pergalė (2024 balandžio 21 d., sekmadienis, 19:32 val.)