Scandagra vs Remza @ Irmco (74:94)Įmonių lyga » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2024 balandžio 18 d., Ketvirtadienis, 20:40 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

Užtikrintai laimėję „Remza @ Irmco“ žengė į pusfinalį

2024 balandžio 18 d., Ketvirtadienis, 22:42 val., peržiūros: 115

Balandžio 18 dieną, 20:40 val., Kauno technologijų mokymo centro sporto salėje, susitiko "Įmonių" lygos komandos "Scandagra" (šeimininkai) ir „Remza @ Irmco“ (svečiai). Komandos stojo žaisti antrųjų ketvirtfinalio rungtynių (pirmoji pergalė buvo atitekusi „Remza @ Irmco“ krepšininkams). Nors rungtynių pradžioje "Scandagra" labai galingai startavo, bet netrukus „Remza @ Irmco“ perėmė iniciatyvą, o rungtynių gale pasiekė net ir triuškinamą pranašumą. Susitikimas baigėsi rezultatu 74:94 (17:19, 24:26, 16:20, 17:29).

Rungtynes puikiai pradėjo šeimininkai, kurie greitai nutolo 8:0 ir atrodė, kad yra tikrai nusiteikę kovoti tik dėl pergalės. Tačiau „Remza @ Irmco“ netrukus apsiprato aikštelėje, pataikė savo metimus ir sugrįžo į rungtynes. Žaidimas buvo labai atkaklus ir lygus iki pat ilgosios pertraukos, o po dviejų kėlinukų priekyje buvo „Remza @ Irmco“ 41:45.

Antroje rungtynių dalyje „Remza @ Irmco“ varžovus greitai privertė prašyti pertraukėlių, nes skirtumas išaugo ir nuo to momento "Scandagra" jau neįstengė sukurti didesnės intrigos. Nors skirtumas ir sumažėdavo, bet jautėsi, kad „Remza @ Irmco“ kontroliuoja rungtynes, o galiausiai distancija tarp komandų žaibiškai išaugo ir skirtumas tapo triuškinamas. „Remza @ Irmco“ sutvarkė formalumus ir įtikinama pergale baigė ketvirtfinalį 74:94.

5 perimt. kam.

„Scandagra“ nugalėjo „Remza @ Irmco“ (2024 kovo 05 d., antradienis, 22:26 val.)Imonių lygoje: „Remza @ Irmco“ įveikė „Hidraulines sistemas“ (2024 sausio 23 d., antradienis, 23:01 val.)Rungtynių pabaigoje „Remza & Irmco“ palaužė „Plastena“ ir žengia į Įmonių lygos finalą (2024 balandžio 29 d., pirmadienis, 22:06 val.)Po nelengvos kovos „Remza @ Irmco“ iškovojo pergalę (2024 balandžio 28 d., sekmadienis, 20:22 val.)Roberto Balčiaus nesulaikę „Remza @ Irmco“ turėjo pripažinti „Lemora & Minaltra“ pranašumą. (2024 sausio 14 d., sekmadienis, 19:37 val.)“Remza @ Irmco” įsirašė dar vieną užtikrintą pergalę (2024 vasario 13 d., antradienis, 21:51 val.)„Remza @ Irmco“ nesunkiai susitvarkė su „Donelaičio“ krepšininkais (2024 vasario 21 d., trečiadienis, 22:50 val.)„Remza & Irmco“ užtikrintai įveikė „Plastena“ ekipą (2024 sausio 29 d., pirmadienis, 21:46 val.)Vakarinio pasivaikščiojimo metu ‒ lengva „Remza“ pergalė (2023 lapkričio 19 d., sekmadienis, 17:01 val.)„Remza @ Irmco“ iškovojo lengvą pergalę prieš „Devbridge & Gym & Audrokesta“ (2024 vasario 28 d., trečiadienis, 21:31 val.)