Plastena vs Remza @ Irmco (77:84)Įmonių lyga » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2024 balandžio 29 d., Pirmadienis, 20:45 val. @ Garliavos A. Mitkaus pagrindinė mokykla, Vytauto g. 4, Garliava, Kauno raj., LT-53270

Rungtynių pabaigoje „Remza & Irmco“ palaužė „Plastena“ ir žengia į Įmonių lygos finalą

2024 balandžio 29 d., Pirmadienis, 22:06 val., peržiūros: 63

Pirmadienį Garliavos A.Mitkaus pagrindinės mokyklos sporto salėje įvyko Įmonių lygos antrosios pusfinalio rungtynės, kuriose susitiko "Plastena" ir "Remza & Irmco". Pirmajame susitikime pergalę iškovojo "Remza & Irmco" 19 taškų pranašumu.

Rungtynes užtikrinčiau pradėjo "Plastena" ir svečiai buvo priversti stabdyti žaidimą minutės pertraukėle ( 10:5). Toliau tarp ekipų vyko atkakli kova, kur šeimininkai išsaugojo trijų taškų pranašumą ( 26:23). Antrame kėlinyje komandos keitėsi sėkmingomis atakomis, tačiau nei vienai nepavyko įrodyti savo pranašumo ir prieš ilgąją pertrauką komandas skyrė minimalus pranašumas – 46:45

Po ilgosios pertraukos "Plastena" įjungė aukštesnę pavarą ir susikrovė rekordinį pranašumą, tačiau "Remza & Irmco" per keletą minučių ne tik, kad panaikino skirtumą, bet ir susikrovė 4 taškų pranašumą. Po minutės pertraukėlės toliau tarp ekipų vyko atkakli kova ( 60:62). Lemiamame kėlinyje rungtynių nugalėtojas sprendėsi paskutinėmis minutėmis. Likus žaisti dvi minutes "Plastena" pirmavo minimaliu skirtumu, tačiau "Remza & Irmco" surengė "sausą" atkarpą 8:0 ir užsitikrino pergalę. Galutinis rezultatas – 77:84 (26:23, 20:22, 14:17, 17:22)

13 atk. kam.

„Remza & Irmco“ užtikrintai įveikė „Plastena“ ekipą (2024 sausio 29 d., pirmadienis, 21:46 val.)„Remza @ Irmco“ ‒ „Įmonių“ lygos čempionai! (2024 gegužės 09 d., ketvirtadienis, 22:32 val.)Užtikrintai laimėję „Remza @ Irmco“ žengė į pusfinalį (2024 balandžio 18 d., ketvirtadienis, 22:42 val.)„Hidraulinės sistemos“ susitvarkė su „Plastena“ ir iškovojo Įmonių lygos Didžiosios taurės 3-ią vietą (2024 gegužės 09 d., ketvirtadienis, 20:36 val.)Įmonių lygoje ‒ nesunki „Plastena“ pergalė (2023 lapkričio 06 d., pirmadienis, 22:05 val.)Roberto Balčiaus nesulaikę „Remza @ Irmco“ turėjo pripažinti „Lemora & Minaltra“ pranašumą. (2024 sausio 14 d., sekmadienis, 19:37 val.)„Plastena“ eliminavo „Festo“ ekipą ir žengia į pusfinalį (2024 balandžio 08 d., pirmadienis, 22:14 val.)„Remza @ Irmco“ nesunkiai susitvarkė su „Donelaičio“ krepšininkais (2024 vasario 21 d., trečiadienis, 22:50 val.)Nepertraukiama „Plastena“ pergalių serija tęsiasi (2023 gruodžio 11 d., pirmadienis, 21:56 val.)„Remza“ nepaliko vilčių „Vilmista“ ekipai (2023 spalio 26 d., ketvirtadienis, 21:54 val.)