Kelių priežiūra vs Rimo & Patikima linija (75:78)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2024 sausio 17 d., Trečiadienis, 18:40 val. @ Ringaudų pradinė mokykla, Gėlių g. 2, Ringaudai, Kauno raj., LT-53332

Negausiai susirinkę „Rimo & Patikimos linijos“ ekipa įveikė „Kelių priežiūrą“

2024 sausio 17 d., Trečiadienis, 20:01 val., peržiūros: 195

Ringaudų pradinės mokyklos sporto salėje įvyko Įmonių lygos rungtynės, kuriose susitiko "Kelių priežiūra" ir "Rimo & Patikima linija".

Rungtynės prasidėjo taškas į tašką, tačiau pirmajame kėlinyje pranašesni buvo aikštelės šeimininkai ( 20:11). Antrame kėlinyje "Rimo & Patikima linija" ekipos penketukui lipo varžovams ant kulnų, kur ketvirčio pabaigoje sumažino skirtumą iki 6 taškų - 39:33

Po ilgosios pertraukos "Rimo & Patikima linija" ekipai įpusėjus ketvirčiui pavyko išlyginti rezultatą, kur išlaikė iniciatyvą savose rankose ir įgijo dviejų taškų pranašumą ( 54:56 ). Lemiamame ketvirtyje "Rimo & Patikima linija" pradėjo tolti nuo varžovų ir šeimininkai buvo priversti išnaudoti minutės pertraukėlę. Per likusį laiką užvirė taškas į tašką kova ir nugalėtojas sprendėsi paskutinėmis sekundėmis, kur M.Rudžionis smeigė tritaškį metimą bei užtikrino pergalė "Rimo & Patikima linija" ekipai. Galutinis rezultatas – 75:78 (20:11, 19:22, 15:23, 21:22)

11 atk. kam.

„Scandagra“ nesunkiai įveikė „Kelių priežiūra“ ekipą (2024 sausio 24 d., trečiadienis, 19:44 val.)„Rimo & Patikima linija“  šiandien pasiekė pergalę prieš „Vilmistą“ (2023 lapkričio 07 d., antradienis, 22:35 val.)„Rimo & Patikima linija“ pasiekė nesunkią pergalę prieš „UB Solar“ (2024 vasario 21 d., trečiadienis, 21:47 val.)„Rimo & Patikima linija“ pasiekė triuškinamą pergalę (2024 vasario 04 d., sekmadienis, 19:23 val.)„Rimo & Patikima linija“ įtikinamai susitvarkė su „Promatecha“ (2023 gruodžio 12 d., antradienis, 22:06 val.)Be keitimų žaidę „Rimo & Patikima linija“ krepšininkai neturėjo jokių vilčių prieš „Remzos“ puolimą (2023 lapkričio 12 d., sekmadienis, 19:46 val.)„Plastena“ užtikrintai nugalėjo „Kelių priežiūros“ ekipą (2024 sausio 10 d., trečiadienis, 21:33 val.)„Remza“ įtikinamai susitvarkė su „Kelių priežiūros“ kolektyvu (2023 lapkričio 15 d., trečiadienis, 19:41 val.)Įspūdinga. Keturiese likę „Scandagra“ sugebėjo panaikinti skirtumą bei iškovoti pergalę prieš „Kelių priežiūra“ (2024 kovo 20 d., trečiadienis, 19:47 val.)„Donelaičio“ ekipa iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Kelių priežiūra“ (2024 vasario 28 d., trečiadienis, 19:49 val.)