Kelių priežiūra vs Promatecha (78:75)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2023 lapkričio 29 d., Trečiadienis, 18:40 val. @ Ringaudų pradinė mokykla, Gėlių g. 2, Ringaudai, Kauno raj., LT-53332

„Kelių priežiūra“ išvargo pergalę prieš trise likusius „Promatecha“ krepšininkus

2023 lapkričio 29 d., Trečiadienis, 20:52 val., peržiūros: 201

Lapkričio 29 dieną, 18:40 val., Ringaudų pradinės mokyklos sporto salėje, susitiko "Įmonių" lygos komandos "Kelių priežiūra" (šeimininkai) ir "Promatecha" (svečiai). Vos penkiese susirinkę svečiai labai sėkmingai atsilaikė ir pirmavo didžiąją dalį rungtynių, bet ketvirtame kėlinuke liko keturiese, o rungtynes užbaigė tik trise. "Kelių priežiūra" pasinaudojo varžovų skaičiaus sumažėjimo ir iškovojo nelengvą pergalę rezultatu 78:75 (20:20, 15:16, 18:25, 25:14).

Rungtynes kiek geriau pradėjo šeimininkai, tačiau "Promatecha" nesnaudė, atsitiesė ir jau patys nutolo. Tiesa skirtumas labai bangavo ir prasidedant ilgajai pertraukai svečiai pirmavo tik minimaliai 35:36.

Antroje rungtynių dalyje "Promatecha" ne tik, kad nesustojo, bet kelis kartus buvo susikrovę ir solidų dviženklį pranašumą. Tačiau jiems koją pakišo pražangos, įpusėjus ketvirtajam kėlinukui jie liko keturiese, o galiausiai tik trise. "Kelių priežiūra" pasinaudojo savo pranašumu ir kiekybine persvara, persvėrė rezultatą ir išvargo pergalę rezultatu 78:75.

12 atk. kam.

„Kelių priežiūra“ iškovojo užtikrintą pergalę prieš VŠĮ BC „Rhino“ ekipą (2024 kovo 06 d., trečiadienis, 19:56 val.)„Kelių priežiūra“ iškovoja dar vieną pergalę Įmonių lygoje (2023 gruodžio 06 d., trečiadienis, 21:02 val.)„Hidraulinės sistemos“ strigo puolime ir nusileido „Promatecha“ ekipai (2024 sausio 14 d., sekmadienis, 18:53 val.)„Kelių priežiūra“ pasiekė įtikinamą pergalę (2024 sausio 03 d., trečiadienis, 22:12 val.)„Donelaičio“ lengvai nugalėjo „Promatechą“ (2024 kovo 03 d., sekmadienis, 20:54 val.)„Promatecha“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš VŠĮ BC „Rhino“ (2024 vasario 04 d., sekmadienis, 21:01 val.)„Lemora & Minaltra“ lengvai nugalėjo „Promatechą“ (2024 vasario 25 d., sekmadienis, 20:53 val.)„Remza“ taškų lenktynėse nugalėjo „Promatechą“. (2023 gruodžio 17 d., sekmadienis, 21:04 val.)Keturiese likę „Kelių priežiūra“ turėjo pripažinti „Festo“ pergalę (2023 gruodžio 10 d., sekmadienis, 20:31 val.)„Rimo & Patikima linija“ įtikinamai susitvarkė su „Promatecha“ (2023 gruodžio 12 d., antradienis, 22:06 val.)