Hidraulinės sistemos vs Kauno energija (72:64)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2023 gruodžio 10 d., Sekmadienis, 17:30 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„Hidraulinės sistemos“ po nelengvos kovos įveikė „Kauno energija“ ekipą

2023 gruodžio 10 d., Sekmadienis, 18:46 val., peržiūros: 201

Gruodžio 10 d., sekmadienį, Kauno TMC sporto salėje buvo sužaistos Įmonių lygos rungtynės tarp „Hidraulinės sistemos“ (2-1) ir „Kauno energija“ (1-6) ekipų.

Rungtynes „Kauno energija“ pradėjo trimis tritaškiais ir spurtu 0:9. Visgi, į tai „Hidraulinės sistemos“ atsakė spurtu 13:0 ir po pirmo kėlinio buvo priekyje 15:14.

Antrojo kėlinuko pradžioje „Kauno energija“ vėl pataikė tris tolimus metimus, po kurių kiek nutolo 20:25. Vėliau po L. Černausko tritaškio svečiai įgijo ir dviženklę persvarą 22:32. Bet „Hidraulinės sistemos“ į tai atsakė irgi trimis tritaškiais ir artėjo iki minimumo 34:35.

Trečiajame kėlinuke aikštelėje vyko kova taškas į tašką ir tik kėlinio pabaigoje „Hidraulinės sistemos“ kiek atitrūko – 52:47.

Lemiamame kėlinyje „Kauno energija“ arčiausiai buvo priartėjusi iki keturių taškų, tačiau kėlinio pabaigą sėkmingiau sužaidė „Hidraulinės sistemos“, kurios ir iškovojo pergalę. Galutinis susitikimo rezultatas 72:64 (15:14, 19:21, 18:12, 20:17).

16 taškų

„Hidraulinės sistemos“ strigo puolime ir nusileido „Promatecha“ ekipai (2024 sausio 14 d., sekmadienis, 18:53 val.)Po permainingos kovos pergalę pasiekė „Kauno energija“ (2024 sausio 25 d., ketvirtadienis, 22:44 val.)„Hidraulinės sistemos“ nesulaukė pasipriešinimo iš KM „Steel Service“ ekipos (2023 lapkričio 26 d., sekmadienis, 20:53 val.)„Hidraulinės sistemos“ neturėjo vargo su „Vilmista“ (2024 vasario 25 d., sekmadienis, 19:36 val.)„Hidraulinės sistemos“ ketvirtame kėlinyje palaužė negausiai susirinkusią „Plastena“ ekipą (2024 vasario 04 d., sekmadienis, 18:43 val.)„Hidraulinės sistemos“ išvargo pergalę prieš „Festo“ (2024 vasario 18 d., sekmadienis, 19:26 val.)„Hidraulinės sistemos“ pasiekė nesunkią pergalę prieš VšĮ BC „Rhino“ penketuką (2024 kovo 10 d., sekmadienis, 20:06 val.)„Hidraulinės sistemos“ eliminavo „Donelaičio“ ekipą iš Didžiosios taurės ir žengė į pusfinalį (2024 balandžio 07 d., sekmadienis, 17:32 val.)„KM Steel Service“ pasiekė nesunkią pergalę prieš „Kauno energija“ ekipą (2023 spalio 25 d., trečiadienis, 20:23 val.)„Hidraulinės sistemos“ surakino „Donelaičio“ puolimą ir pergalingai pradėjo seriją (2024 balandžio 05 d., penktadienis, 20:32 val.)