Devbridge & Gym+ & Audrokesta vs Kelių priežiūra (54:74)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2024 sausio 03 d., Trečiadienis, 20:15 val. @ Kauno švara, Statybininkų g. 3, Kaunas, LT-50124

„Kelių priežiūra“ pasiekė įtikinamą pergalę

2024 sausio 03 d., Trečiadienis, 22:12 val., peržiūros: 173

Sausio 3 dieną, 20:15 val., Kauno Švaros sporto salėje, susitiko "Įmonių" lygos komandos "Devbridge & Gym+ & Audrokesta" (šeimininkai) ir "Kelių priežiūra" (svečiai). "Kelių priežiūra" kelis kartus nutolo ir vis leisdavo varžovams priartėti, kol galiausiai spurtas trečiame kėlinuke leido pasiekti solidų pranašumą ir įtikinamą pergalę rezultatu 54:74 (10:16, 19:19, 16:23, 9:16).

Rungtynių pradžioje kur kas geriau startavo svečiai, nors "Devbridge & Gym+ & Audrokesta" netrukus atsitiesė, bet nuo tada prasidėjo atkarpų žaidimas, kuomet "Kelių priežiūra" vis nutoldavo, "Devbridge & Gym+ & Audrokesta" netrukus vėl priartėdavo. Ilgoji pertrauka prasidėjo svečiams pirmaujant rezultatu 29:35.

Antroje rungtynių dalyje "Devbridge & Gym+ & Audrokesta" nebesulaikė varžovų puolimo ir skirtumas priartėjo prie 20 taškų ribos. Tai ir buvo rungtynių lūžis, nes šeimininkai daugiau nebesugebėjo atkurti intrigos. "Devbridge & Gym+ & Audrokesta" nerezultatyviai sužaidė paskutiniame ketvirtyje ir turėjo pripažinti "Kelių priežiūros" pergalę rezultatu 54:74.

Andrius Čekanauskas

„Kelių priežiūra“ iškovoja dar vieną pergalę Įmonių lygoje (2023 gruodžio 06 d., trečiadienis, 21:02 val.)„Kelių priežiūra“ iškovojo užtikrintą pergalę prieš VŠĮ BC „Rhino“ ekipą (2024 kovo 06 d., trečiadienis, 19:56 val.)Keturiese likę „Kelių priežiūra“ turėjo pripažinti „Festo“ pergalę (2023 gruodžio 10 d., sekmadienis, 20:31 val.)Įmonių lygoje ‒ įspūdinga „Kelių priežiūros“ pergalė (2023 gruodžio 03 d., sekmadienis, 18:54 val.)„Vilmista“ turėjo pripažinti „Kelių priežiūra“ ekipos pranašumą (2024 vasario 07 d., trečiadienis, 19:54 val.)„Scandagra“ nesunkiai įveikė „Kelių priežiūra“ ekipą (2024 sausio 24 d., trečiadienis, 19:44 val.)„Plastena“ užtikrintai nugalėjo „Kelių priežiūros“ ekipą (2024 sausio 10 d., trečiadienis, 21:33 val.)„Kelių priežiūra“ išvargo pergalę prieš trise likusius „Promatecha“ krepšininkus (2023 lapkričio 29 d., trečiadienis, 20:52 val.)„Devbridge & Gym+ & Audrokesta“ pergalę pasiekė po pratęsimo (2023 gruodžio 03 d., sekmadienis, 22:12 val.)„Remza“ įtikinamai susitvarkė su „Kelių priežiūros“ kolektyvu (2023 lapkričio 15 d., trečiadienis, 19:41 val.)