Rimo & Patikima linija vs Donelaičio (61:86)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2023 spalio 25 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Donelaičio“ nesulaukė didesnio pasipriešinimo iš „Rimo & Patikima linija“ ekipos

2023 spalio 25 d., Trečiadienis, 21:49 val., peržiūros: 371

Spalio 25 d., trečiadienį, Kauno kolegijos mažojoje sporto salėje buvo sužaistos Įmonių lygos rungtynės tarp „Rimo & Patikima linija“ ir „Donelaičio“ ekipų.

Rungtynių pražioje komandos keitėsi taikliais metimais ir įpusėjus pirmam kėliniui rezultatas buvo lygus 12:12. Visgi, „Donelaičio“ antroje kėlinio pusėje perėmė iniciatyvą ir kėlinį laimėjo 18:23.

Antrojo kėlinio pradžioje svečiai spurtavo ir po T. Každailio tritaškio tolo iki 21:38. Vėliau rungtynes papuošė ir A.Rožės dėjimas, o įpusėjus susitikimui rezultatas buvo 30:50.

Trečiajame kėlinuke vaizdas aikštelėje nesikeitė, iniciatyvą savo rankose laikė „Donelaičio“ krepšininkai, kurie po trijų kėlinių buvo priekyje 40:70.

Ketvirtame kėlinuke M.Rudžionis dviem tritaškiais šiek tiek mažino savo komandos deficitą, tačiau „Donelaičio“ išlaikė susikrautą solidų pranašumą. Galutinis susitikimo rezultatas 61:86 (18:23, 12:27, 10:20, 21:16).

Rokas Narkevičius

„KM Steel Service“ šiandien iškovojo pergalę prieš „Rimo & Patikima linija“ (2023 gruodžio 21 d., ketvirtadienis, 22:23 val.)VšĮ BC „Rhino“ išplėšė pegalę prieš „Rimo & Patikima linija“. (2024 sausio 11 d., ketvirtadienis, 22:01 val.)Įmonių lygoje: „Plastena“ pergalė prieš „Rimo & Patikima linija“ (2023 gruodžio 04 d., pirmadienis, 23:24 val.)„Donelaičio“ po ilgosios pertraukos sutriuškino „Hidraulines sistemas“ (2024 sausio 21 d., sekmadienis, 19:00 val.)„Donelaičio“ sutriuškino „UB Solar“ 57 taškų skirtumu. (2024 vasario 04 d., sekmadienis, 18:08 val.)„Donelaičio“ lengvai susitvarkė su „Tetas“ (2024 sausio 28 d., sekmadienis, 17:13 val.)Įmonių lygoje: triuškinanti „Donelaičio“ pergalė prieš VšĮ BC „Rhino“ (2023 gruodžio 10 d., sekmadienis, 20:22 val.)Atkaklių rungtynių pabaigoje „Festo“ palaužė „Rimo & Patikimą liniją“ (2024 vasario 25 d., sekmadienis, 19:39 val.)„Donelaičio“ lengvai nugalėjo „Promatechą“ (2024 kovo 03 d., sekmadienis, 20:54 val.)„Donelaičio“ ekipa iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Kelių priežiūra“ (2024 vasario 28 d., trečiadienis, 19:49 val.)