Kauno energija vs Donelaičio (60:72)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2023 lapkričio 29 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„Kauno energija“ tris kėlinius strigo puolime ir nusileido „Donelaičio“ ekipai

2023 lapkričio 29 d., Trečiadienis, 21:56 val., peržiūros: 211

Lapkričio 29 d., trečiadienį, Kauno TMC sporto salėje buvo sužaistos Įmonių lygos rungtynės tarp „Kauno energija“ (1-4) ir „Donelaičio“ (2-1) ekipų.

Rungtynių pradžia geriau susiklostė „Donelaičio“ ekipai, kuri po M. Lukmino dėjimo pirmavo 10:16. Vėliau dar tritaškį pataikė A.Rožė, o svečiai po pirmo kėlinio buvo priekyje dviženkliu pranašumu 12:23.

Antrame kėlinyje „Donelaičio“ pataikė penkis tolimus metimus, iš kurių trys priklausė R. Narkevičiui, o tai leido svečiams dar labiau tolti. Įpusėjus susitikimui 24:44.

Trečiajame kėlinuke abi ekipos sunkiai rinko taškus, o kėliniui pasibaigus rezultatas buvo 33:57.

Ketvirtame kėlinyje „Kauno energija“ pasinaudojusi svečių ekipos atsipalaidavimu pataikė penkis tritaškius ir mažino savo deficitą, tačiau pripažino varžovų pranašumą. Galutinis susitikimo rezultatas 60:72 (12:23, 12:21, 9:13, 27:15).

Julius Kalnietis

„Kauno energija“ užtikrintai aštuntfinalyje nugalėjo „KM Steel Service“ ekipą (2024 kovo 20 d., trečiadienis, 21:50 val.)„Kauno energija“  įveikė „UB Solar“ (2023 lapkričio 08 d., trečiadienis, 20:44 val.)„Kauno energija“ įrodė savo pranašumą prieš „Vilmistos“ krepšininkus (2024 sausio 10 d., trečiadienis, 22:32 val.)„Donelaičio“ strigo puolime ir suteikė viltį „Kauno energijos“ krepšininkams patekti į finalą. (2024 gegužės 02 d., ketvirtadienis, 23:17 val.)Įmonių lygoje „Kauno energija“ sutriuškino VšĮ BC „Rhino“ (2024 vasario 22 d., ketvirtadienis, 21:52 val.)„Kauno energija“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Festo“ (2024 sausio 21 d., sekmadienis, 19:36 val.)„Remza @ Irmco“ nesunkiai susitvarkė su „Donelaičio“ krepšininkais (2024 vasario 21 d., trečiadienis, 22:50 val.)„Kauno energija“ antroje pusėje susitvarkė su „Devbridge & Gym+ & Audrokesta“ (2024 sausio 17 d., trečiadienis, 21:37 val.)„Kauno energija“ nušlavė „Donelaičio“ ekipą ir išsikovojo vietą „Įmonių“ lygos, Mažosios taurės finale (2024 gegužės 06 d., pirmadienis, 21:58 val.)R. Balčiaus benefisas puolime nukalė „Lemora & Minaltra“ ekipai lengvą pergalę (2023 lapkričio 23 d., ketvirtadienis, 21:58 val.)