Donelaičio vs Promatecha (70:54)Įmonių lyga » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2024 kovo 26 d., Antradienis, 20:45 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

Donelaičio komanda žengė į Įmonių lygos ketvirtfinalį

2024 kovo 26 d., Antradienis, 21:03 val., peržiūros: 77

Antradienio vakarą Kauno technologijų mokymo centre Įmonių lygoje aštunfinalyje susitiko Donelaičio ir Promatecha.

Pirmojo šių komandų susitikimo metu pergalė buvo Donelaičio 13 taškų skirtumu, Promatecha nusileido.

Pirmojo kėlinio metu komandos apylygiai rinko taškus. Praktiškai taškas į tašką viso kėlinio metu, tai viena komanda, tai kita įsiverždavo į priekį. Kėlinuką laimėjo Donelaičio 19-17. Geriausiai šiame pasirodė Promatecha komandos žaidėjas nr. 11 B.Navikas pataikęs 9 taškus.

Antrasis kėlinys neapsėjo be minutės pertraukėlės. Komandos tuo pačiu tempu rinko taškus. Abiem komandom antrasis kėlinys buvo mažiau rezultatyvus kėlinį įmestais taškais baigė lygiosiomis, tačiau dviejų taškų pranašumą iš pirmojo kėlinuko turi Donelaičio komanda. Po antrojo kėlinio rezultatas 32-30 Donelaičio priekyje. Geriausiai šiame kėlinyje pasirodė 5 nr. Promatecha komandos sumetęs 6 taškus.

Trečiajame kėlinuke situacija nesikeitė abi komandos veržėsi į priekį ir kovojo dėl kiekvieno atšokusio kamuolio. Promatecha komandai kėlinio metu pavyko vienu tašku prisivyti priešininkų komandą. Ir trečio kėlinio pabaigoje rezultatas 50-51 Donelaičio priekyje

Ketvirtas kėlinys neapsėjo be intrigos. Abi komandos nori iškovoti pergalė ir aikštėje užvirė tikra kova. Geriau sekėsi rinkti taškus Donelaičio komandai, Promatecha iki septintos kėlinio minutės pataikė tik vieną baudos metimą. Ir paskutinę minutę tritaškį po rezultatyvaus perdavimo pataikė 9nr. D.Prieskienis.

Rezultatu 70-54 pergalė Donelaičio komandos, kuri pateko į ketvirtfinalį ir žais prieš "Hidraulinių sistemų" komandą.

9 taškai

„Donelaičio“ pergalingai pradėjo pusfinalio seriją (2024 balandžio 28 d., sekmadienis, 21:46 val.)„Hidraulinės sistemos“ eliminavo „Donelaičio“ ekipą iš Didžiosios taurės ir žengė į pusfinalį (2024 balandžio 07 d., sekmadienis, 17:32 val.)„Donelaičio“ sutriuškino „UB Solar“ 57 taškų skirtumu. (2024 vasario 04 d., sekmadienis, 18:08 val.)„Donelaičio“ lengvai susitvarkė su „Tetas“ (2024 sausio 28 d., sekmadienis, 17:13 val.)„Donelaičio“ po ilgosios pertraukos sutriuškino „Hidraulines sistemas“ (2024 sausio 21 d., sekmadienis, 19:00 val.)„Donelaičio“ po įtemptos kovos palaužė „KM Steel Service“ ekipą (2023 gruodžio 05 d., antradienis, 20:59 val.)„Donelaičio“ neturėjo problemų su puolime strigusia „Festo“. (2023 gruodžio 17 d., sekmadienis, 19:27 val.)Įmonių lygoje ‒ nesunki „Plastena“ pergalė (2023 lapkričio 06 d., pirmadienis, 22:05 val.)Pirmoji įmonių lygoje „Promatecha“ komandos pergalė prieš „Tetas“ (2023 spalio 29 d., sekmadienis, 18:42 val.)Donelaitis iškovojo lengvą pergalę prieš Vilmistą (2023 lapkričio 12 d., sekmadienis, 20:40 val.)