Promatecha vs Donelaičio (68:106)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2024 kovo 03 d., Sekmadienis, 19:45 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

„Donelaičio“ lengvai nugalėjo „Promatechą“

2024 kovo 03 d., Sekmadienis, 20:54 val., peržiūros: 79

Kovo 3 dieną Kauno technikos kolegijos sporto salėje įvyko "Įmonių" lygos rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai "Promatecha" (15/6) priemė svečius "Donelaičio" (13/11).

"Donelaičio" į rungtynes atvyko penkiese. Sužaidus pirmas dvi minutes rezultatas buvo lygus (2:2). Baigiantis pirmai kėlinio pusei "Donelaičio" turėjo keturių taškų persvarą (6:10). Antroje kėlinio pusėje daug geriau žaidė "Donelaičio", kurie sužaidus pirmas 10 minučių pirmavo rezultatu 12:23.

Sužaidus pirmas dvi antro kėlinio minutes komandas skyrė 11 taškų (17:28). Vėliau komandos žaidė lygiai. Įpusėjus kėliniui 12 taškų persvarą turėjo "Donelaičio" (22:34). Kėlinio antroje pusėje pakiliai žaidę "Donelaičio" padidino persvarą iki 19 taškų (31:50).

Sužaidus pirmas dvi trečio kėlinio minutes komandas skyrė 17 taškų (38:55). Baigiantis pirmai kėlinio pusei, po "Donelaičio" spurto 7:0, minutės pertraukėlės paprašė "Promatecha" (38:62). Kėlinio pabaigoje skirtumas padidėjo iki 29 taškų (46:77).

Ketvirtas kėlinys buvo tik formalumas. "Donelaičio" išlaikė solidžią persvarą ir įveikė varžovus rezultatu 68:106.

Jonas Kaškelis

„Lemora & Minaltra“ lengvai nugalėjo „Promatechą“ (2024 vasario 25 d., sekmadienis, 20:53 val.)„Donelaičio“ lengvai susitvarkė su „Tetas“ (2024 sausio 28 d., sekmadienis, 17:13 val.)„Remza“ taškų lenktynėse nugalėjo „Promatechą“. (2023 gruodžio 17 d., sekmadienis, 21:04 val.)„Donelaičio“ pergalingai pradėjo pusfinalio seriją (2024 balandžio 28 d., sekmadienis, 21:46 val.)„Rimo & Patikima linija“ įtikinamai susitvarkė su „Promatecha“ (2023 gruodžio 12 d., antradienis, 22:06 val.)„Donelaičio“ po įtemptos kovos palaužė „KM Steel Service“ ekipą (2023 gruodžio 05 d., antradienis, 20:59 val.)Visas rungtynes pirmavę „Festo“ įveikė „Promatechą“ (2023 lapkričio 19 d., sekmadienis, 21:39 val.)„Donelaičio“ neturėjo problemų su puolime strigusia „Festo“. (2023 gruodžio 17 d., sekmadienis, 19:27 val.)„Donelaičio“ ekipa iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Kelių priežiūra“ (2024 vasario 28 d., trečiadienis, 19:49 val.)Apylygė kova ‒ „Donelaičio“ pergalė (2024 kovo 24 d., sekmadienis, 22:27 val.)