Festo vs Vilmista (70:69)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2024 vasario 11 d., Sekmadienis, 18:15 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

Pergalingas M. Kadakauskio metimas atnešė pergalę „Festo“ ekipai

2024 vasario 11 d., Sekmadienis, 21:12 val., peržiūros: 160

Lietingą sekmadienio vakarą į atlapus vieni kitiems kibo "Festo" ir "Vilmista" komandos. Po permainingų ir dramatiškų rungtynių pergalę šventė aikštės šeimininkai rezultatu 70:69 (14:18, 25:12, 21:16, 10:23)

Rungtynės prasidėjo klampiai, abi komandos stipriai strigo puolime, tačiau iniaciatyvą rungtynių pradžioje perėmė "Vilmistos" komanda, tiesa, neilgam. Nuo 2 ketvirčio pradėję dominuoti "Festo" krepšininkai pradėjo dominuoti abejuose aikštelės pusėse ir taip susikrove 14 taškų persvarą žengiant į 4 kėlinį. "Vilmistos" krepšininkai nepasimetė ir sugrįžo į rungtynes sužaisdami nuostabų 4 kėlinuką, kurie net susitikimo pabaigoje persverė rezultatą, tačiau lemiamą žodį tarė M.Kadakauskis. Jo sėkmingas tolimas metimas atnešė pergalę "Festo" ekipai.

16 taškų

„Scandagra“ tritaškiai atnešė pergalę prieš „Vilmista“ ekipą (2024 sausio 21 d., sekmadienis, 18:43 val.)„Hidraulinės sistemos“ išvargo pergalę prieš „Festo“ (2024 vasario 18 d., sekmadienis, 19:26 val.)„Remza“ pasilinksmino prieš „Festo“. (2023 lapkričio 26 d., sekmadienis, 19:33 val.)„Remza“ nepaliko vilčių „Vilmista“ ekipai (2023 spalio 26 d., ketvirtadienis, 21:54 val.)Kovoje iki paskutinių sekundžių pergalė atiteko „Festo“ (2024 sausio 14 d., sekmadienis, 20:12 val.)Visas rungtynes pirmavę „Festo“ įveikė „Promatechą“ (2023 lapkričio 19 d., sekmadienis, 21:39 val.)„Plastena“ eliminavo „Festo“ ekipą ir žengia į pusfinalį (2024 balandžio 08 d., pirmadienis, 22:14 val.)Ketvirtame kėlinyje varžovus įveikus „Plastena“ iškovojo pirmą pergalę ketvirtfinalyje prieš „Festo“ (2024 balandžio 02 d., antradienis, 20:33 val.)„Kauno energija“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Festo“ (2024 sausio 21 d., sekmadienis, 19:36 val.)„Rimo & Patikima linija“  šiandien pasiekė pergalę prieš „Vilmistą“ (2023 lapkričio 07 d., antradienis, 22:35 val.)