VšĮ BC „Rhino“ vs Kauno energija (71:101)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2024 vasario 22 d., Ketvirtadienis, 20:40 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

Įmonių lygoje „Kauno energija“ sutriuškino VšĮ BC „Rhino“

2024 vasario 22 d., Ketvirtadienis, 21:52 val., peržiūros: 152

Ketvirtadienį, vasario 22 dieną, Kauno technologijų mokymo centre vyko Įmonių lygos susitikimas tarp VšĮ BC „Rhino“ ir „Kauno energija“.

Pirmajame rungtynių kėlinyje S.Andraitis pelnė pirmuosius 16 savo komandos taškų, o BC „Rhino“ bandė išnaudoti savo pranašumus po krepšiu. Zoninę BC „Rhino“ gynybą puikiai narpliojo „Kauno energija“ ir puikiai prie S. Andraičio prisijungę komandos draugai per kėlinį pelnė 30 taškų. Antrajame kėlinyje vaizdas aikštelėje nesikeitė, BC „Rhino“ vargo bandydami išnaudoti savo du didelius žmones, o „Kauno energija“ laisvai bėgo aikštelėje. Po dviejų kėlinių rezultatu 52:31 pirmavo „Kauno energija“.

Antroje pusėje „Kauno energija“ vėl panaudojo savo pagrindinį ginklą – S. Andraičio tritaškius ir prasiveržimus greitose atakose. Taip jie vėl galėjo laisvai bėgti ir didinti skirtumą tarp komandų. Paskutiniame kėlinyje formalumus sutvarkė ir savo varžovus sutriuškino „Kauno energija“ rezultatu 71:101 (13:30, 18:22, 15:37, 25:12).

Įmonių lygoje: triuškinanti „Donelaičio“ pergalė prieš VšĮ BC „Rhino“ (2023 gruodžio 10 d., sekmadienis, 20:22 val.)„Kauno energija“  įveikė „UB Solar“ (2023 lapkričio 08 d., trečiadienis, 20:44 val.) „Tetas“ ir vėl nepasipriešino VšĮ BC „Rhino“ žaidėjams (2024 vasario 11 d., sekmadienis, 19:40 val.)„Kauno energija“ pasiekė triuškinamą pergalę (2024 vasario 25 d., sekmadienis, 19:29 val.)„Plastena“ nesunkiai pasiekė pergalę prieš VšĮ BC „Rhino“. (2023 lapkričio 27 d., pirmadienis, 21:59 val.)„Lemora & Minaltra“ nesulaukė didesnio pasipriešinimo iš VšĮ BC „Rhino“ (2023 gruodžio 07 d., ketvirtadienis, 21:44 val.)„Promatecha“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš VŠĮ BC „Rhino“ (2024 vasario 04 d., sekmadienis, 21:01 val.)„Kauno energija“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Festo“ (2024 sausio 21 d., sekmadienis, 19:36 val.)Įmonių lygoje ‒ ketvirtfinalį pergale pradėjo „Kauno energija“. (2024 balandžio 14 d., sekmadienis, 20:13 val.)Rungtynių pradžioje pranašumą susikrovę „Remza“ įveikė VšĮ BC „Rhino“ (98:73) (2023 gruodžio 04 d., pirmadienis, 21:54 val.)