Donelaičio vs Lemora & Minaltra (87:73)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2024 sausio 07 d., Sekmadienis, 17:00 val. @ Kauno kolegija (didžioji salė), Pramonės pr. 22, Kaunas, LT-50387

Po atkaklios kovos pergalę pasiekė „Donelaičio“ krepšininkai

2024 sausio 07 d., Sekmadienis, 19:14 val., peržiūros: 143

Sausio 7 dieną, 17:00 val., Kauno kolegijos didžiojoje sporto salėje, susitiko "Įmonių" lygos komandos "Donelaičio" (šeimininkai) ir "Lemora & Minaltra" (svečiai). Visos rungtynės vyko maždaug tokiu scenarijumi: "Donelaičio" krepšininkai nutoldavo, tuomet "Lemora & Minaltra" pranašumą panaikindavo, komandos kurį laiką žaisdavo lygiai ir tuomet šeimininkai vėl pabėgdavo tolyn. Rungtynių pabaigoje kaip tik tokiu spurtu ir užtvirtino savo pranašumą "Donelaičio" ekipa 87:73 (20:20, 24:26, 21:17, 22:10).

Rungtynes komandos pradėjo labai energingai, treneriai greitai reaguodavo į veiksmus aikštelėje, iš karto prašė pertraukėlių ir buvo aišku, kad ekipos nusiteikę kovoti tik dėl pergalės. Po sėkmingos pradžios "Donelaičio" ekipa išbarstė pranašumą ir galiausiai komandos pasileido į taškų lenktynes. Prasidedant ilgajai pertraukai dviem taškeliais priekyje buvo "Lemora & Minaltra" žaidėjai 44:46.

Po ilgosios pertraukos ekipos keitėsi sėkmingomis atkarpomis, o rungtynių lūžis įvyko ketvirtame kėlinuke. "Donelaičio" ekipa pademonstravo puikią gynybą, leido varžovams surinkti vos 10 taškų ir tai buvo raktas į pergalę. Skirtumas išaugo, nors komandos kovėsi iki galo, bet nugalėtojas jau buvo aiškus. Galingai finišavę rungtynes laimėjo šeimininkai 87:73.

8 taškai

Po atkaklios kovos pergalę pasiekė „Scandagra“ (2023 lapkričio 26 d., sekmadienis, 19:08 val.)„Remza @ Irmco“ nesunkiai susitvarkė su „Donelaičio“ krepšininkais (2024 vasario 21 d., trečiadienis, 22:50 val.)„Kauno energija“ tris kėlinius strigo puolime ir nusileido „Donelaičio“ ekipai (2023 lapkričio 29 d., trečiadienis, 21:56 val.)Nesulaikomas R. Balčius padėjo pergalę pasiekti „Lemora & Minaltra“ ekipai (2024 sausio 08 d., pirmadienis, 22:44 val.)Apylygė kova ‒ „Donelaičio“ pergalė (2024 kovo 24 d., sekmadienis, 22:27 val.)Donelaitis iškovojo lengvą pergalę prieš Vilmistą (2023 lapkričio 12 d., sekmadienis, 20:40 val.)Antroje rungtynių pusėje „Plastena“ įrodė pranašumą prieš „Donelaičio“ ekipą (2024 kovo 11 d., pirmadienis, 22:20 val.)Įmonių lygoje ‒ ketvirtfinalį pergale pradėjo „Kauno energija“. (2024 balandžio 14 d., sekmadienis, 20:13 val.)Atkaklių rungtynių pabaigoje „Devbridge & Gym+ & Audrokesta“ palaužė „Donelaičio“ (2024 kovo 06 d., trečiadienis, 21:51 val.)„Donelaičio“ pergalingai pradėjo pusfinalio seriją (2024 balandžio 28 d., sekmadienis, 21:46 val.)