Vilmista vs Kauno energija (72:80)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2024 sausio 10 d., Trečiadienis, 19:10 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„Kauno energija“ įrodė savo pranašumą prieš „Vilmistos“ krepšininkus

2024 sausio 10 d., Trečiadienis, 22:32 val., peržiūros: 205

Sausio 10 dieną, 19:10 val., Kauno technologijų mokymo sporto centre, susitiko "Įmonių" lygos komandos "Vilmista" (šeimininkai) ir "Kauno energija" (svečiai). Jau pirmoje rungtynių dalyje "Kauno energija" pasiekė dviženklį pranašumą, atlaikė visus varžovų spurtus ir iškovojo pergalę rezultatu 72:80 (16:26, 16:16, 16:19, 24:19).

Rungtynes abi komandos pradėjo labai energingai, o rezultatyvus puolimas leido "Kauno energijai" nutolti per 10 taškų atstumą. Nors vėliau komandos jau žaidė lygiai, bet "Kauno energija" demonstravo stabilumą ir visą laiką išlaikė persvarą savo rankose. Ilgoji pertrauka prasidėjo esant rezultatui 32:42.

Antroje rungtynių dalyje skirtumas ne tik, kad nemažėjo, bet netgi dar labiau išaugo, atrodė, kad nugalėtojas jau aiškus, bet "Vilmista" dar tarė savo žodį. Ketvirtame kėlinuke skirtumas kaip reikiant aptirpo ir intriga sugrįžo. Galiausiai tik sėkmingos paskutinės minutės padėjo pergalę užsitikrinti "Kauno energijos" ekipai, o susitikimas baigėsi rezultatu 72:80.

16 taškų

„Kauno energija“ tris kėlinius strigo puolime ir nusileido „Donelaičio“ ekipai (2023 lapkričio 29 d., trečiadienis, 21:56 val.)„Scandagra“ tritaškiai atnešė pergalę prieš „Vilmista“ ekipą (2024 sausio 21 d., sekmadienis, 18:43 val.)„Kauno energija“  įveikė „UB Solar“ (2023 lapkričio 08 d., trečiadienis, 20:44 val.)Įmonių lygoje „Plastena“ triumfavo prieš „Vilmista“ (2023 lapkričio 20 d., pirmadienis, 22:56 val.)„Kauno energija“ pasiekė triuškinamą pergalę (2024 vasario 25 d., sekmadienis, 19:29 val.)„KM Steel Service“ susitvarkė su penkiese žaidusia „Vilmista“ (2024 vasario 28 d., trečiadienis, 20:50 val.)„Kauno energija“ iškovojo užtikrintą pergalę (2024 kovo 06 d., trečiadienis, 20:43 val.)„Rimo & Patikima linija“  šiandien pasiekė pergalę prieš „Vilmistą“ (2023 lapkričio 07 d., antradienis, 22:35 val.)Įmonių lygoje „Kauno energija“ sutriuškino VšĮ BC „Rhino“ (2024 vasario 22 d., ketvirtadienis, 21:52 val.)„Kauno energija“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Festo“ (2024 sausio 21 d., sekmadienis, 19:36 val.)