UB Solar vs Devbridge & Gym+ & Audrokesta (69:107)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2023 lapkričio 15 d., Trečiadienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Įmonių lygoje ‒ „Devbridge & Gym+ & Audrokesta“ pasismagino su „UB Solar“.

2023 lapkričio 15 d., Trečiadienis, 20:32 val., peržiūros: 239

Trečiadienį, lapkričio 13 dieną, Kauno kolegijos mažojoje sporto salėje vyko Įmonių lygos susitikimas tarp „UB Solar“ ir „Devbridge & Gym+ & Audrokesta“.

Pirmajame rungtynių kėlinyje tarp komandų išvydome taškų lenktynes, bet kovojo tik B.Ilevičius prieš visą „Devbridge & Gym+ & Audrokesta“, kuri po pirmo kėlinio pirmavo 33:22.

Antrasis kėlinys prasidėjo ir toliau labai gerai veikiančiu „Devbridge & Gym+ & Audrokesta“ puolimu, kas leido jiems didinti persvarą. Puikiai veikianti zoninė gynybą sukaustė varžovus, o kai taip pataikai, tai „Devbridge & Gym+ & Audrokesta“ turbūt gali nugalėti bet ką. Po dviejų kėlinių rezultatu 56:44 pirmavo „Devbridge & Gym+ & Audrokesta“.

Antroje pusėje pamatėme, kad tai, kas vyko pirmoje pusėje nebuvo atsitiktinumas, nes „Devbridge & Gym+ & Audrokesta“ tęsė savo dominavimą ir prieš paskutinį kėlinį liko tik formalumai, nes rezultatas buvo 88:44.

Paskutiniame kėlinyje formalumus sutvarkė „Devbridge & Gym+ & Audrokesta“ pelnė 100 taškų ir laimėjo rezultatu 69:107 (22:33, 12:23, 10:32, 25:19).

Atkaklių rungtynių pabaigoje „Devbridge & Gym+ & Audrokesta“ palaužė „Donelaičio“ (2024 kovo 06 d., trečiadienis, 21:51 val.)„Devbridge & Gym+ & Audrokesta“ lengvai įveikė „Vilmistą“ (2023 gruodžio 27 d., trečiadienis, 21:40 val.)Įmonių lygoje: užtikrinta „Vilmista“ pergalė prieš „UB Solar“ (2024 sausio 16 d., antradienis, 23:18 val.)„Devbridge & Gym+ & Audrokesta“ nepagarbiu skirtumu įveikė „Tetas“ penketuką (2024 sausio 14 d., sekmadienis, 15:33 val.)„Devbridge & Gym+ & Audrokesta“ pergalę pasiekė po pratęsimo (2023 gruodžio 03 d., sekmadienis, 22:12 val.)Visas rungtynes pirmavę „Devbridge & Gym+ & Audrokesta“ įveikė „Festo“ (2024 sausio 07 d., sekmadienis, 19:30 val.)„Devbridge & Gym+ & Audrokesta“ tritaškiai atnešė pergalę prieš VšĮ BC „Rhino“ (2024 sausio 02 d., antradienis, 21:53 val.)„Lemora & Minaltra“ lengvai įveikė „Devbridge & Gym+ & Audrokestą“ (2024 vasario 21 d., trečiadienis, 21:25 val.)„Kauno energija“ antroje pusėje susitvarkė su „Devbridge & Gym+ & Audrokesta“ (2024 sausio 17 d., trečiadienis, 21:37 val.)„Remza @ Irmco“ iškovojo lengvą pergalę prieš „Devbridge & Gym & Audrokesta“ (2024 vasario 28 d., trečiadienis, 21:31 val.)