Promatecha vs Donelaičio (67:80)Įmonių lyga » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2024 kovo 24 d., Sekmadienis, 19:45 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

Apylygė kova ‒ „Donelaičio“ pergalė

2024 kovo 24 d., Sekmadienis, 22:27 val., peržiūros: 79

Kovo 24 dieną, Sekmadienį, Kauno Technikos Kolegijos salėje įvyko Įmonių lygos aštuntfinalis tarp Promatecha (6-10) ir Donelaičio (12-4) ekipų.

Pirmojo kėlinio metu komandos žaidė tvirtai. Rezultatas buvo apylygis. Paskutinėmis sekundėmis G. Virbalio pelnytas tritaškis padidino Donelaičio komandos atotrūkį nuo priešininkų. (19:24)

Antrojo kėlinio metu rezultatas vėl tapo lygus. Promatecha kėlinį startavo taikliu tritaškiu, pasivydami Donelaičio komandą. Šis, kaip ir pirmasis kėlinys buvo užbaigtas taikliu tritaškiu, tik šį jau pelnė M.Lukminas. (37:42)

Po ilgosios pertraukos užvirė kova. Kadangi skirtumas tarp komandų buvo nedidelis, žaidimas tapo agresyvesnis. Abi komandos ėmė gan gausiai prasiženginėti. Lemiamojo kėlinio metu pirmosios minutės Promatecha komandai buvo nepalankus. Pasinaudodami netaikliais varžovų metimais, Donelaičio žaidėjai išsiveržė į priekį dviženkle taškų suma. Nuo to momento Promatecha komanda darėsi vis sunkiau pasivyti Donelaičio ekipą. Paskutinėmis sekundėmis T. Rimavičiaus pelnyto tritaškio nepakako namų komandai pelnyti pergalės.

Rezultatu 67:80 (19:24, 18:18, 21:20, 9:18) Donelaičio ekipa švenčia pergalę.

Julius Kalnietis

Įmonių lygoje ‒ nesunki „Plastena“ pergalė (2023 lapkričio 06 d., pirmadienis, 22:05 val.)Įmonių lygoje: triuškinanti „Donelaičio“ pergalė prieš VšĮ BC „Rhino“ (2023 gruodžio 10 d., sekmadienis, 20:22 val.)Po atkaklios kovos pergalę pasiekė „Donelaičio“ krepšininkai (2024 sausio 07 d., sekmadienis, 19:14 val.)„Donelaičio“ lengvai nugalėjo „Promatechą“ (2024 kovo 03 d., sekmadienis, 20:54 val.)„Hidraulinės sistemos“ surakino „Donelaičio“ puolimą ir pergalingai pradėjo seriją (2024 balandžio 05 d., penktadienis, 20:32 val.)„Donelaičio“ lengvai susitvarkė su „Tetas“ (2024 sausio 28 d., sekmadienis, 17:13 val.)Antroje rungtynių pusėje „Plastena“ įrodė pranašumą prieš „Donelaičio“ ekipą (2024 kovo 11 d., pirmadienis, 22:20 val.)„Hidraulinės sistemos“ eliminavo „Donelaičio“ ekipą iš Didžiosios taurės ir žengė į pusfinalį (2024 balandžio 07 d., sekmadienis, 17:32 val.)„Kauno energija“ tris kėlinius strigo puolime ir nusileido „Donelaičio“ ekipai (2023 lapkričio 29 d., trečiadienis, 21:56 val.)„Remza @ Irmco“ nesunkiai susitvarkė su „Donelaičio“ krepšininkais (2024 vasario 21 d., trečiadienis, 22:50 val.)