Kauno energija vs Scandagra (68:72)Įmonių lyga » Atkrintamosios rungtynės, Mažosios taurės Didysis finalas
2024 gegužės 15 d., Trečiadienis, 20:45 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

„Scandagra“ tapo įmonių lygos „Mažosios“ taurės čempionais

2024 gegužės 15 d., Trečiadienis, 22:58 val., peržiūros: 116

Gegužės 15 dieną, 20:45 val., Kauno energijos sporto salėje, susitiko "Įmonių" lygos, "Mažosios" taurės komandos "Kauno energija" ir "Scandagra". Komandos šį vakarą stojo žaisti finalinių rungtynių. Kova aikštelėje buvo labai atkakli ir permaininga. "Kauno energija" iššvaistė dviženklį pranašumą, o "Scandagra" rungtynių pabaigoje perėmė iniciatyvą ir iškovojo čempionų titulą. Susitikimas baigėsi rezultatu 68:72 (19:14, 26:19, 10:20, 13:19).

Rungtynių pradžią nebuvo rezultatyvi, komandos prametė daug patogių metimų, o į priekį pirmieji nutolo "Kauno energijos" krepšininkai. Skirtumas išaugo ir vienu metu komandas skyrė kiek daugiau nei 10 taškų riba. Prasidedant ilgajai pertraukai "Kauno energija" vis dar išlaikė persvarą savo rankose 45:33.

Antroje rungtynių dalyje "Scandagra" labai greitai atsitiesė. Nors skirtumas nepastebimai tapo lygus, bet ties šiuo momentu komandos jau ėmė žaisti taškas į tašką. "Kauno energija" turėjo nemažai problemų dėl pražangų, tad jiems sunkiai sekėsi ketvirtojo kėlinuko pradžioje, o tuo pasinaudoję "Scandagra" perėmė iniciatyvą ir nutolo. "Kauno energija" dar pabandė atsitiesti paskutinėmis atakomis ir netgi turėjo šansus išlyginti rezultatą, bet sėkmė šį kartą buvo "Scandagra" ekipos pusėje. Tad susitikimas baigėsi "Scandagra" ekipos pergale rezultatu 68:72.

Finalo MVP tapo "Scandagra" atstovas Patrik Kapralov.

12 atk. kam.

„Scandagra“ antrą kartą įveikė „Festo“ ekipą ir žengia į Įmonių lygos Mažosios taurės finalą (2024 balandžio 24 d., trečiadienis, 21:53 val.)„Kauno energija“ nušlavė „Donelaičio“ ekipą ir išsikovojo vietą „Įmonių“ lygos, Mažosios taurės finale (2024 gegužės 06 d., pirmadienis, 21:58 val.)„Scandagra“ nesulaukė didesnio pasipriešinimo iš „Kauno energijos“ (2023 lapkričio 20 d., pirmadienis, 21:47 val.)„Scandagra“ nesunkiai įveikė „Kelių priežiūra“ ekipą (2024 sausio 24 d., trečiadienis, 19:44 val.)„Scandagra“ susitvarkė su savo varžovais (2024 sausio 28 d., sekmadienis, 16:00 val.)„Scandagra“ nugalėjo „Remza @ Irmco“ (2024 kovo 05 d., antradienis, 22:26 val.)„Scandagra“ tritaškiai atnešė pergalę prieš „Vilmista“ ekipą (2024 sausio 21 d., sekmadienis, 18:43 val.)„Scandagra“ ekipos puikus pirmas kėlinys atnešė lengvą pergalę prieš „Tetas“ (2024 kovo 10 d., sekmadienis, 18:32 val.)Įmonių lygoje „Kauno energija“ sutriuškino VšĮ BC „Rhino“ (2024 vasario 22 d., ketvirtadienis, 21:52 val.)„Kauno energija“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Festo“ (2024 sausio 21 d., sekmadienis, 19:36 val.)