Scandagra vs Festo (69:65)Įmonių lyga » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2024 balandžio 24 d., Trečiadienis, 20:40 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„Scandagra“ antrą kartą įveikė „Festo“ ekipą ir žengia į Įmonių lygos Mažosios taurės finalą

2024 balandžio 24 d., Trečiadienis, 21:53 val., peržiūros: 44

Trečiadienį Kauno technologijų mokymo centre įvyko Įmonių lygos antrosios pusfinalio rungtynės ( Mažoji taurė), kuriose susitiko "Scandagra" ir "Festo". Pirmajame susitikime "Scandagra" iškovojo įtikinamą pergalę ( 73:90).

Rungtynės prasidėjo nerezultatyviai, tačiau pirmieji pranašumą susikrovė "Scandagra", kur išsaugojo iki kėlinio pabaigos ( 16:11). Antrame kėlinyje "Festo" toliau sunkiai sekėsi įveikti kietą varžovų gynybą. Vis dėlto, ketvirčio pabaigoje svečiai pradėjo lipti varžovams ant kulnų ir komandas toliau skyrė 6 taškai – 35:29

Po ilgosios pertraukos "Scandagra" įjungė aukštesnę pavarą ir įgijo rekordinį pranašumą. "Festo" nežadėjo taip lengvai pasiduoti ir vėl sumažino skirtumą iki 6 taškų ( 52:46). Ketvirtame kėlinyje aikštelės šeimininkai nepaleido iniciatyvos iš savo rankų ir antrą kartą įveikė varžovus bei žengia į Mažosios taurės didįjį finalą. Galutinis rezultatas – 69:65 (16:11, 19:18, 17:17, 17:19)

8 taškai

„Plastena“ eliminavo „Festo“ ekipą ir žengia į pusfinalį (2024 balandžio 08 d., pirmadienis, 22:14 val.)„Scandagra“ nesunkiai įveikė „Kelių priežiūra“ ekipą (2024 sausio 24 d., trečiadienis, 19:44 val.)„Scandagra“ tritaškiai atnešė pergalę prieš „Vilmista“ ekipą (2024 sausio 21 d., sekmadienis, 18:43 val.)„Kauno energija“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Festo“ (2024 sausio 21 d., sekmadienis, 19:36 val.)I. Mikulio trigubas dublis leido „Scandagra“ penketukui įveikti „Promatecha“ ekipą (2024 vasario 15 d., ketvirtadienis, 22:10 val.)„Scandagra“ susitvarkė su savo varžovais (2024 sausio 28 d., sekmadienis, 16:00 val.)Užtikrintai laimėję „Remza @ Irmco“ žengė į pusfinalį (2024 balandžio 18 d., ketvirtadienis, 22:42 val.)„Scandagra“ ekipos puikus pirmas kėlinys atnešė lengvą pergalę prieš „Tetas“ (2024 kovo 10 d., sekmadienis, 18:32 val.)„Scandagra“ nugalėjo „Remza @ Irmco“ (2024 kovo 05 d., antradienis, 22:26 val.)Įmonių lygoje „Scandagra“ užtikrintai žengė toliau (2024 kovo 24 d., sekmadienis, 21:53 val.)