UB Solar vs Rimo & Patikima linija (52:87)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2024 vasario 21 d., Trečiadienis, 20:40 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Rimo & Patikima linija“ pasiekė nesunkią pergalę prieš „UB Solar“

2024 vasario 21 d., Trečiadienis, 21:47 val., peržiūros: 91

Vasario 21 d., trečiadienį, Kauno kolegijos mažojoje sporto salėje buvo sužaistos Įmonių lygos rungtynės tarp „UB Solar“ (1-12) ir „Rimo & Patikima linija“ (5-8) ekipų.

Rungtynes „Rimo & Patikima linija“ pradėjo 0:7. Vėliau du tritaškius pataikė M.Rudžionis, o pirmasis kėlinys baigėsi esant rezultatui 13:21.

Antrajame kėlinuke po D. Kisieliaus tritaškio skirtumas tirpo iki 23:27. Bet į tai „Rimo & Patikima linija“ atsakė spurtuodama 0:16 ir įpusėjus susitikimui pirmavo 23:43.

Trečiojo kėlinio pabaigoje puolime užsiautė M.Rudžionis, o svečiai pasinaudoję dideliu „UB Solar“ ekipos klaidų skaičiumi tolo iki 38:72.

Ketvirtame kėlinuke „Rimo & Patikima linija“ išlaikė susikrautą prananašumą ir iškovojo nesunkią pergalę. Galutinis susitikimo rezultatas 52:87 (13:21, 10:22, 15:29, 14:15).

Ernestas Eičas

„Rimo & Patikima linija“  šiandien pasiekė pergalę prieš „Vilmistą“ (2023 lapkričio 07 d., antradienis, 22:35 val.)„Rimo & Patikima linija“ pasiekė triuškinamą pergalę (2024 vasario 04 d., sekmadienis, 19:23 val.)Rungtynėse 5X5 „Lemora & Minaltra“ nesunki pergalė prieš „UB Solar“ (2024 kovo 05 d., antradienis, 21:41 val.)„Rimo & Patikima linija“ įtikinamai susitvarkė su „Promatecha“ (2023 gruodžio 12 d., antradienis, 22:06 val.)Be keitimų žaidę „Rimo & Patikima linija“ krepšininkai neturėjo jokių vilčių prieš „Remzos“ puolimą (2023 lapkričio 12 d., sekmadienis, 19:46 val.)„Rimo & Patikima linija“ įrodė savo pranašumą prieš „Devbridge & Gym+ & Audrokesta“ krepšininkus (2023 lapkričio 23 d., ketvirtadienis, 22:33 val.)Negausiai susirinkę „Rimo & Patikimos linijos“ ekipa įveikė „Kelių priežiūrą“ (2024 sausio 17 d., trečiadienis, 20:01 val.)Įmonių lygoje: užtikrinta „Vilmista“ pergalė prieš „UB Solar“ (2024 sausio 16 d., antradienis, 23:18 val.)„Kauno energija“  įveikė „UB Solar“ (2023 lapkričio 08 d., trečiadienis, 20:44 val.)„Promatecha“ įveikė penkiese į rungtynes atvykusius „UB Solar“ (2024 sausio 21 d., sekmadienis, 21:10 val.)