Kelių priežiūra vs Kauno energija (79:53)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2023 gruodžio 06 d., Trečiadienis, 18:40 val. @ Ringaudų pradinė mokykla, Gėlių g. 2, Ringaudai, Kauno raj., LT-53332

„Kelių priežiūra“ iškovoja dar vieną pergalę Įmonių lygoje

2023 gruodžio 06 d., Trečiadienis, 21:02 val., peržiūros: 253

Gruodžio 6 dieną, Trečiadienį, Ringaudų pradinės mokyklos salėje buvo sužaistos Įmonių lygos rungtynės tarp Kelių priežiūra (3-2) ir Kauno energija (1-5) ekipų.

Pirmasis kėlinys buvo apylygis, Kauno Energijos komandos sąskaitą pildė žaidėjas Nr. 27 A.Levickas, tačiau to nepakako išsivežti į priekį. Kėlinys buvo sužaistas rezultatu 14:11

Antrojo kėlinio metu komandos žaidė taško skirtumu, tačiau įpusėjus kėliniui Kelių priežiūra vėl atitolo nuo varžovų. Po dviejų kėlinių rezultatas tapo 36:24

Po ilgosios pertraukos Kelių priežiūra išlaikė rungtynes savo rankose. Nors Kauno Energijos žaidėjai Nr. 2 R.Petrauskas ir Nr. 27 A.Levickas rezultatyviu žaidimu bandė dar gelbėti savo atstovaujamą komandą, to nepakako.

Lemiamojo kėlinio metu vaizdas aikštelėje beveik nepakito. Kelių priežiūra išlaikė stabilų atotrūkį nuo varžovų komandos.

Rezultatu 79:53 (14:11, 22:13, 24:23, 19:6) Kelių priežiūra šį vakarą švenčia pergalę.

Rolandas Petrauskas

„Kelių priežiūra“ iškovojo užtikrintą pergalę prieš VŠĮ BC „Rhino“ ekipą (2024 kovo 06 d., trečiadienis, 19:56 val.)„Kelių priežiūra“ pasiekė įtikinamą pergalę (2024 sausio 03 d., trečiadienis, 22:12 val.)„Kauno energija“ iškovojo užtikrintą pergalę (2024 kovo 06 d., trečiadienis, 20:43 val.)„Kelių priežiūra“ išvargo pergalę prieš trise likusius „Promatecha“ krepšininkus (2023 lapkričio 29 d., trečiadienis, 20:52 val.)Keturiese likę „Kelių priežiūra“ turėjo pripažinti „Festo“ pergalę (2023 gruodžio 10 d., sekmadienis, 20:31 val.)Įmonių lygoje ‒ įspūdinga „Kelių priežiūros“ pergalė (2023 gruodžio 03 d., sekmadienis, 18:54 val.)„Kauno energija“ pasiekė triuškinamą pergalę (2024 vasario 25 d., sekmadienis, 19:29 val.)„Plastena“ pasiekė triuškinamą pergalę (2023 spalio 30 d., pirmadienis, 23:00 val.)„Vilmista“ turėjo pripažinti „Kelių priežiūra“ ekipos pranašumą (2024 vasario 07 d., trečiadienis, 19:54 val.)„Kauno energija“ nušlavė „Donelaičio“ ekipą ir išsikovojo vietą „Įmonių“ lygos, Mažosios taurės finale (2024 gegužės 06 d., pirmadienis, 21:58 val.)