Plastena vs VšĮ BC „Rhino“ (96:67)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2023 lapkričio 27 d., Pirmadienis, 20:45 val. @ Garliavos A. Mitkaus pagrindinė mokykla, Vytauto g. 4, Garliava, Kauno raj., LT-53270

„Plastena“ nesunkiai pasiekė pergalę prieš VšĮ BC „Rhino“.

2023 lapkričio 27 d., Pirmadienis, 21:59 val., peržiūros: 215

Pirmadienį, lapkričio 27 dieną, Garliavos A. Mitkaus pagrindinėje mokykloje vyko Įmonių lygos susitikimas tarp „Plastena“ ir VšĮ BC „Rhino“.

Pirmajame rungtynių kėlinyje „Plastena“ nesiruošė juokauti ir pradėjo rungtynes 16:1. Keli D. Valinsko tritaškiai dar kažkiek taisė situaciją, o po pirmo kėlinio rezultatu 22:8 pirmavo „Plastena“.

Antrasis kėlinys prasidėjo geresniu BC „Rhino“ žaidimu arba bent jau geresniu puolimu ir atrodė, kad intriga gal ir sugrįš į varžybas. Tuomet „Plastena“ vėl surengė įspūdinga atkarpa ir skirtumas išaugo dar daugiau nei buvo o pirmo kėlinio. Po antrojo kėlinio 49:26 pirmavo „Plastena“.

Antroje pusėje pamatėme, kad „Plastenos" žaidimas nebuvo atsitiktinumas ir J. Snudaičio tritaškiai toliau didino pranašumą tarp komandų. Prieš paskutinį kėlinį rezultatu „Plastena“ pirmavo 71:50.

Paskutiniame kėlinyje formalumus sutvarkė „Plastena“ krepšininkai iškovojo įtikinamą pergalę rezultatu 96:67 (22:8, 27:18, 22:24, 25:17).

„Festo“ po nelengvos kovos pasiekė pergalę prieš VšĮ BC „Rhino“ (2024 vasario 28 d., trečiadienis, 22:20 val.)„Promatecha“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš VŠĮ BC „Rhino“ (2024 vasario 04 d., sekmadienis, 21:01 val.)„Devbridge & Gym+ & Audrokesta“ tritaškiai atnešė pergalę prieš VšĮ BC „Rhino“ (2024 sausio 02 d., antradienis, 21:53 val.)„Hidraulinės sistemos“ pasiekė nesunkią pergalę prieš VšĮ BC „Rhino“ penketuką (2024 kovo 10 d., sekmadienis, 20:06 val.)„Lemora & Minaltra“ nesulaukė didesnio pasipriešinimo iš VšĮ BC „Rhino“ (2023 gruodžio 07 d., ketvirtadienis, 21:44 val.) „Tetas“ ir vėl nepasipriešino VšĮ BC „Rhino“ žaidėjams (2024 vasario 11 d., sekmadienis, 19:40 val.)„Kelių priežiūra“ iškovojo užtikrintą pergalę prieš VŠĮ BC „Rhino“ ekipą (2024 kovo 06 d., trečiadienis, 19:56 val.)Įmonių lygoje: triuškinanti „Donelaičio“ pergalė prieš VšĮ BC „Rhino“ (2023 gruodžio 10 d., sekmadienis, 20:22 val.)„Plastena“ pasiekė triuškinamą pergalę (2023 spalio 30 d., pirmadienis, 23:00 val.)Įmonių lygoje: „Plastena“ pergalė prieš „Rimo & Patikima linija“ (2023 gruodžio 04 d., pirmadienis, 23:24 val.)