VIČI BANZAI vs AGAVA & ASS TERMOLINK (57:99)Įmonių lyga, "Sporto fėja" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2012 sausio 04 d., Trečiadienis, 18:30 val. @ Kauno Švaros sporto salė, Statybininkų g. 3, Kaunas LT-50124

"AGAVA & ASS Termolink" nesulaukė rimtesnio pasipriešinimo iš "Viči Banzai"

2012 sausio 04 d., Trečiadienis, 23:02 val., peržiūros: 3846

Trečiadienį(01.04), Kauno Švaros sporto salėje, įvyko "Švyturio" – Kauno įmonių krepšinio lygos "Sporto fėja" pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko dvi H "Iššūkio" taurės pogrupio komandos, „Viči Banzai“ (šeimininkai) ir „Agava & ASS Termolink“ (svečiai) ekipos. Intriga šiose rungtynėse išsilaikė tik pirmajame kėlinuk, o vėliau savo pranašumą įrodė svečių komandos krepšininkai. Rungtynių rezultatas – 57:99(19:26, 11:26, 7:19, 20:28).

Pirmą kėlinį geriau pradėjo svečių komanda, kurie surengė spurtą 0:8, vėliau šeimininkai tik retkarčiais atsakydavo tiksliomis atakomis, taip leisdami svečiams įgyti didesnį pranašumą, tačiau kėlinio pabaigoje šeimininkai šiek tiek sumažino skirtumą, vis dar palikdami intrigą šiose varžybose. Rezultatas po kėliuko – 19:26.

Antrą kėlinį vėl geriau pradėjo svečiai, dar labiau padidindami savo pranašumą ir mažindami intrigą šiose varžybose. Šeimininkai tik retkarčiais pelnydavo taškus ir taip pat prastai gynėsi. Rezultatas po antrojo kėlinuko – 30:52.

Trečią kėlinį abi komandos praėjo sunkiai, bet kaip ir anksčiau geriau sekėsi svečių komandai. Šeimininkai šiame kėlinyje pelnė tik 7 taškus. Rezultatas po ketvirčio – 7:19.

Ketvirtą ketvirtį geriau pradėjo šeimininkų komanda, jie sužaidė atkarpą 7:0, tačiau kėliniui įpusėjus svečiai atsakė spurtu 0:14 ir šiose varžybose buvo padėtas taškas. Prie viso šito šeimininkų komandos žaidėjas, T.Bagdonavičius dar buvo nubaustas ir technine pražanga. Taigi rezultatas po rungtynių – 57:99.

Po rungtynių „Viči Banzai“ komandos treneris, D.Veželis sakė: "Nepasisekė. Nepatenkinti žaidimu, bet teisėjavimu taip pat esame nepatenkinti. Jei bus toks teisėjavimas tai gali ir muštynės būti. Negali taip būti, kas vieniems galima kitiems ne.“

„Agava & ASS Termolink“ komanda treneris, V.Žabas sakė: „Nėra ką komentuoti. Pergale esame patenkinti. Žaidimu neesame patenkinti, tarpais neblogai sužaidėm, bet ne visada. Gerai, kad antram etape pradžiai gavom silpnesnes komandas, tai labai gerai įsibėgėjimui.“

Rezultatyviausi žaidėjai: „Viči Banzai“ - Vilius Štaupas 11tšk., Tomas Bagdonavičius 11 tšk.

„Agava & ASS Termolink“ - Paulius Rimavičius 27 tšk., Almantas Sutkus 21 tšk., Giedrius Prabulis 21 tšk.

"Agava & ASS Termolink" neturėjo daug vargo su "Viči Banzai" (2012 vasario 15 d., trečiadienis, 20:19 val.)"Agava & ASS Termolink" palaužė "Kauno grūdai - 2" ekipą (2012 vasario 08 d., trečiadienis, 22:32 val.)"Ryterna" atsirevanšavo "Viči Banzai" komandai (2012 kovo 01 d., ketvirtadienis, 00:18 val.)Permainingose rungtynėse "Agava & ASS Termolink" įrodė savo pranašumą prieš "Vijorą" (2012 kovo 10 d., šeštadienis, 20:18 val.)"Celsis" nesunkiai įveikė "Viči banzai" (2011 gruodžio 15 d., ketvirtadienis, 00:32 val.)Agava & ASS Termolink nesunkiai susitvarkė su Kauno Grūdai - 2 ekipa (2012 sausio 15 d., sekmadienis, 23:53 val.)"Sweco Hidroprojektas" skaudžiai pašventino debiutuojančius "Įmonių" lygoje "Viči Banzai" (2011 spalio 23 d., sekmadienis, 20:05 val.)Intriguojančiame mače "Kauno Energija" įrodė savo pranašumą prieš "Viči Banzai" (2012 kovo 14 d., trečiadienis, 20:32 val.)"Kamesta & Freolitus" neturėjo vargo su "Viči Banzai" (2011 lapkričio 02 d., trečiadienis, 22:36 val.)"Agava & ASS Termolink" ketvirtajame kėlinyje palaužė "Kauno energiją" (2012 sausio 13 d., penktadienis, 23:42 val.)