VĖJŲ LINIJA & GARLIAVOS DUONA vs KRASTA AUTO KAUNAS (55:62)Įmonių lyga, "Sporto fėja" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2012 kovo 12 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ Aukuro (Pilėnų) vidurinė mokykla, Ašigalio g. 23, Kaunas LT-49151

"Krasta Auto Kaunas" po pratęsimo įveikė "Vėjų linija & Garliavos duona"

2012 kovo 13 d., Antradienis, 00:15 val., peržiūros: 2665

Pirmadienį kovo 13 dieną, Aukuro (Pilėnų) vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "Įmonių" lygos "Sporto fėjos" pirmenybių rungtynės tarp vietos "Vėjų linija & Garliavos duona" ir svečių "Krasta Auto Kaunas" ekipų. Rungtynių pradžioje spurtavo svečiai, tačiau iki kėlinuko pabaigos šeimininkai persvėrė rezultatą. Prieš ilgąją pertrauką šeimininkai turėjo šešių taškų pranašumą. Antroje rungtynių pusėje kiek geriau pasirodė svečiai ir ketvirtojo kėlinuko pabaigoje turėjo trijų taškų pranašumą. Likus žaisti keletai sekundžių šeimininkai pataikė tolimą metimą ir išplėšė pratęsimą, tačiau pratęsimo metu stipresni buvo svečiai ir iškovojo pergalę rezultatu 55:62 (14:12, 20:16, 6:9, 13:16, 2:9).

Pirmojo kėlinuko pradžioje svečiai spurtavo 8:2 ir įgijo šešių taškų pranašumą, tačiau netrukus šeimininkų krepšininkai atsakė penkiais taškais iš eilės ir sumažino atsilikimą iki minimumo. Kiek vėliau abi komandos apsikeitė rezultatyviomis atakomis, po kurių "Krasta Auto Kaunas" turėjo trijų taškų persvarą. Artėjant pirmojo kėlinio laikui į pabaigą "Vėjų linija & Garliavos duona" ekipos žaidėjai sužaidė atkarpą 5:0 ir persvėrę rezultatą po pirmojo ketvirčio turėjo dviejų taškų pranašumą. Antrojo kėlinuko pradžioje šeimininkai dar padidino savo pranašumą iki penkių taškų. Kiek vėliau, keletą minučių, komandos sėkmingai viena po kitos keitėsi rezultatyviomis atakomis ir prabėgus daugiau negu pusei antrojo kėlinuko svečiai jau buvo išlyginę rezultatą, tačiau "Vėjų linija & Garliavos duona" krepšininkai atsibudo ir pelnė aštuonis taškus iš eilės, kurių dėka skirtumas tarp komandų padidėjo iki aštuonių taškų. Prieš ilgosios pertraukos pradžią svečiai dar sumažino deficitą iki šešių taškų. 34:28.

Trečiasis ketvirtis buvo itin nerezultatyvus abiems komandoms. Pačioje kėlinuko pradžioje abiejų ekipų krepšininkai apsikeitė keliais taškais, po kurių skirtumas tarp komandų buvo keturi taškai. Kiek vėliau "Vėjų linija & Garliavos duona" padidino persvarą iki šešių taškų, tačiau netrukus svečiai pelnė keturis taškus iš eilės, kurių dėka jų deficitas ištirpo iki dviejų taškų, o po trijų ketvirčių komandas skyrė tik trys taškeliai. Ketvirtame kėlinuke prabilo svečių ekipos snaiperiai ir jau ketvirčio pradžioje jie persvėrė rezultatą savo ekipos naudai bei įgijo septynių taškų pranašumą, tačiau šeimininkai nepasimetė ir į tai atsakė spurtu 10:0, kurio dėka turėjo trijų taškų pranašumą. Nors vėliau svečiai pataikė dar du tolimus metimus ir jau buvo labai arti pergalės, tačiau šeimininkų žaidėjas V.Merkelis pataikė tolimą metimą aidint švilpukui ir išplėšė pratęsimą. Nors pratęsimo pradžioje į priekį išsiveržė šeimininkai, tačiau netrukus svečiai spurtavo 9:0 ir iškovojo pergalę rezultatu 55:62.

Po rungtynių nugalėtojų ekipos treneris Giedrius Rinkevičius sakė : "Pergalę lėmė, kaip ir per praėjusias rungtynes, atkaklumas. Praėjusias varžybas taip pat laimėjome po pratęsimo, tai kolegos, mūsų priešininkai, žadėjo šį kartą laimėti, tai mes džiaugiamės, kad jiems nepavyko. Kai jie buvo pabėgę keliais taškais, tai pataikėme pora tritaškių, po to dar iš dviejų taškų kelis kartu įmetėme, žodžiu neleidome jiems pabėgti, tai galbūt ir lėmė mūsų pergalę ".

"Vėjų linija & Garliavos duona" : L.Varnas 17, V.Vaškevičius 13 (11 atk.kam, 5 išprov.praž.), A.Raila 9 taškai.

"Krasta Auto Kaunas" : G.Rinkevičius 23 (26 naud., 5 išprov.praž.), Š.Petraitis 16 (5 išprov.praž.), E.Labūnaitis 8 (10 atk.kam.) taškai.

"Krasta auto "Kaunas" lengvai įveikė "No Magic Europe" (2012 vasario 20 d., pirmadienis, 22:52 val.)Puikaus Lauryno Varno žaidimo dėka "Vėjų linija & Garliavos duona" žengė į pusfinalį (2012 kovo 26 d., pirmadienis, 22:39 val.)"Kauno Orouostas & Lana Lecta" neturėjo vargo su "Vėjų Linija & Garliavos Duona" (2011 gruodžio 13 d., antradienis, 22:15 val.)"Statybų vizija & LSMU VA" nesunkiai nugalėjo "Vėjų liniją & Garliavos duonos" ekipą (2012 vasario 05 d., sekmadienis, 23:38 val.)Užtikrinta "Vėjų linijos & Garliavos duonos" pergalė (2012 vasario 20 d., pirmadienis, 22:20 val.)"Krasta Auto Kaunas" nepasigailėjo "No Magic Europe" (2012 sausio 05 d., ketvirtadienis, 22:12 val.)"Krasta Auto Kaunas" priešinosi tik pirmąjame kėlinuke (2011 gruodžio 10 d., šeštadienis, 17:41 val.)"Krasta auto Kaunas" turėjo vargo su "Lietuvos kariuomene" (2012 vasario 06 d., pirmadienis, 01:45 val.)"Vėjų linija & Garliavos duona" nusileido "Elektromontuotojui" (2011 lapkričio 15 d., antradienis, 00:14 val.)Galingai rungtynes pradėję aikštelės šeiminkai "Kauno švara" komanda turėjo pripažinti "Vėjų linija & Garliavos duona" komandos pranašumą (2011 gruodžio 27 d., antradienis, 23:28 val.)