KAMESTA & FREOLITUS-DOREMUS vs ESS SANTERMITA & ĮSP DNC (95:70)Įmonių lyga, "Sporto fėja" pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2012 balandžio 16 d., Pirmadienis, 20:15 val. @ Garliavos Jonučių vidurinė mokykla, Vasario 16-osios g. 8, Garliava, Kauno raj., LT-53216

"Kamesta & Freolitus-Doremus" lengvai sutvarkė reikalus lemiamame ketvirtfinalio mače

2012 balandžio 16 d., Pirmadienis, 23:20 val., peržiūros: 2562

2012 balandžio 16 dieną, Garliavos junučių vidurinėje mokykloje įmonių lygos lemiamame ketvirtfinalio mače susitiko KAMESTA & FREOLITUS-DOREMUS (šeimininkai) ir ESS SANTERMITA & ĮSP DNC (svečiai). Rungtynes be didesnio vargo lengvai laimėjo šeimininkai rezultatu – 95:70.

Rungtynes įspūdingu spurtu 16:2 pradėjo Kamesta, o vienintelius du taškus svečiams pelnė – Paulius Valentukonis. Dar 2 taškus pridėjo Edgaras Zaidelis, o 4 atsakė Kamesta ir skirtumas tapo – 20:4. ESS laimėjo atkarpa 10:2 ir skirtumas aptirpo iki 8 taškų, kėlinį dviem baudos metimais užbaigė Irmantas Bataitis ir po pirmų dešimties minučių – 24:14.

Antrąjį kėlinį 16:7 pradėjo Kamesta ir skirtumas šoktelėjo iki 19 taškų – 40:21. Per kitas 2 minutes 6:5 geriau pasirodė Kamesta ir skirtumas pasiekė 20 taškų ribą – 46:26. Dar 2 minutes komandoms sunkiai sekėsi rinkti taškus ir ESS tuo pasinaudojo ir šiek tiek sumažino skirtumą. , tačiau Kamesta laimėjo kėlinio pabaigą 7:0 ir po dviejų ketvirčių – 55:31.

Trečiasis kėlinys prasidėjo dar vienu Kamestos spurtu – 9:5 ir skirtumas dar šoktelėjo – 64:36. Po tris taškus apsikeitė abi komandos, o ESS pradėjo šiek tiek mažinti deficitą, o iki ketvirčio pabaigos jis sumažėjo iki 23, tad po trijų kėlinių – 70:47.

Ketvirtasis kėlinys tebuvo formalumas ir nors ESS dar bandė artėti ir gražinti intrigą, kKamesta tuoj pat surengdavo kelias sėkmingas atakas ir tą spurtą užgesindavo, tad gfalutinis rungtynių rezultatas užfiksavo triškinančią pergalę – 95:70.

Po rungtynių nugalėtojų treneris kalbėti nepanoro.

O pralaimėjusių treneris E.Sliežauskas teigė – sveikiname varžovus, jie tikrai buvo stipresni. Pusfinalyje jų laukia Lietuvos Dujos, tad jiems prireiks daug sėkmės. Šiaip šiandien pritrūko visko, buvome lėtesni, mažiau agresyvūs ir tt. Taip pat labai sunku buvo kovoti prieš varžovų priekinę liniją ir jų keturis bokštus, nes mes žaidėme praktiškai be centro o tik su dviem "ketvirtais" numeriais. Kaip bebūtų varžovai šiai dienai visa galva pranašesni ir jie labiau verti žaisti pusfinalyje nei mes. Dar kartą sveikiname Kamestos vyrukus su pergale.

Geriausiai nugalėtojų gretose pasirodė – Airidas Nutautas (24, 33 naud. bal., 10 atk. kam.), Rytis Kybartas (17, 13 atk. kam.), Martynas Karpičius (13, 13 rez. perd., 5 išpr. pr.), Povilas Žukaitis (13), Irmantas Bataitis (10, 16 naud. bal.) taškų.

Pralaimėjusiems daugiausia taškį pelnė – Karolis Meiliūnas (16, 7 rez. perd., 6 išpr. pr.), Paulius Valentukonis (15, 22 naud. bal., 5 per. kam., 8 išpr. pr.), Šarūnas Labenskas (14), Mantas Karpavičius (13, 18 naud. bal.) taškų.

"Kamesta & Freolitus - Doremus" lengvai įveikė "Elektromontuotoją" (2012 sausio 30 d., pirmadienis, 21:52 val.)"Kamesta & Freolitus - Doremus" antroje rungtynių pusėje iškovojo vietą ketvirtfinalyje (2012 kovo 26 d., pirmadienis, 22:35 val.)"Kamesta & Freolitus-Doremus" be didesnio vargo įveikė "Kauno energiją" (2011 gruodžio 16 d., penktadienis, 21:52 val.)"Kamesta & Freolitus - Doremus" nesunkiai įveikė "ESS Santermitą & ĮSP DNC" (2012 sausio 16 d., pirmadienis, 22:13 val.)"Kamesta & Freolitus" įveikė namie žaidusius "Omega" krepšininkus (2011 lapkričio 18 d., penktadienis, 20:05 val.)"Kamesta & Freolitus - Doremus" palaužė "Kauno švarą" (2012 sausio 31 d., antradienis, 23:35 val.)"Kamesta & Freolitus - Doremus" pirmose pusfinalio rungtynėse palaužė "Lietuvos dujas" (2012 balandžio 23 d., pirmadienis, 22:31 val.)"Kamesta & Freolitus" įtikinamai įveikė "Celsį" (2011 lapkričio 15 d., antradienis, 00:36 val.)„Kamesta & Freolitus - Doremus“ šventė užtikrintą pergalę (2012 vasario 13 d., pirmadienis, 22:22 val.)"Kautra & Currus ir Dariaus baldai" žengė pirmą žingsnį ketvirtfinalio link (2012 kovo 21 d., trečiadienis, 22:43 val.)