ENVILT / TALGA & BIG vs KAUNO TILTAI (62:74)Įmonių lyga, "Sporto fėja" pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2012 balandžio 11 d., Trečiadienis, 19:30 val. @ Ringaudų pradinė mokykla, Gėlių g. 2, Ringaudai, Kauno raj., LT-53332

Pirmose ketvirfinalio runtynėse "Kauno tiltai" įrodė pranšumą prieš "Envilt /Talga & Big" ekipą

2012 balandžio 11 d., Trečiadienis, 23:43 val., peržiūros: 2398

Trečiadienį, balandžio 11 dieną, Ringaudų vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno įmonių krepšinio lygos "Sporto Fėjos" pirmenybių didžiosios taurės, ketvirtfinalio pirmosios rungtynės, kuriose susitiko "Envilt / Talga & Big" (šeimininkai) ir "Kauno tiltai" (svečiai). Jau nuo pat pirmųjų minučių svečiai pradėjo įrodineti savo pranašumą, kur pastoviai palaikydavo dviženklį pranašumą. Nors ir šeimininkams pavykdavo atžaisti iki 4-6 taškų, bet "Kauno tiltai" vis atstatydavo savo pranašumą. Ir išlaikę saugų pranašumą nugalėjo pirmose tarpusavio rungtynėse rezultatu – 62-74. Serijoje iki dviejų pergalių pirmauja "Kauno tiltai" 1:0.

Rungtynių pradžią sėkmingiau pradėjo svečiai įsiverždami į priekį 9:4. Šeiminkams pavykdavo atsakyti tik pavienėmis atakomis, o "Kauno tiltai" ir toliau didino pranašumą ( 13:6). Tolimas M.Giedraičio tritaškis metimas sumažino skirtumą iki 4 taškų, tačiau M.Mažeikos penyti 7 taškai leido svečiams atstatyti pranšumą (11:20). Likus žaisti minutei komandos apsikeitė taikliomis atakomis ir rezultatas po pirmo ketvirčio – 13:22.

Antrajame ketvirtyje šeimininkai baudos metimais sumažino skirtumą iki 6 taškų, tačiau kelios greitos atakos "Kauno tiltų" padidino pranašumą iki 10 taškų ( 18:28). Likus žaisti tris minutes komandos apsikeisdavo sėkmingomis atakomis, nė vienai nepavyldavo įrodyti savo pranašumo, tačiau likus žaisti minutę svečiai spurtavo 5:0 ir padidino savo pranšumą iki 14 taškų – 26:40.

Prasidėjus trečiam ketvirčiui iškart šeimininkai sužaidė porą greitų atakų ir skirtumas ištirpo iki 9 taškų, bet svečiai vėl taikliomis atakomis atstatė dviženklį pranašum (36:46). Svečiams vėl pavykdavo prisivyti varžovus, tačiau niekaip nepavykdavo perkopti 6 taškų skirtumo. Ketvirtis baigėsi rezultatu – 47:53.

Paskutiniam ketvirčiui prasidėjus svečiam tolimu metimu padidino pranašumą iki 9 taškų. Toliau žaidimo eigoje šeimininkams pavyko sušvelninti skirtumą iki 5 taškų, tačiau svečiai iškart atsakė spurtu 6:0 ir komandas vėl skyrė dviženklos pranašumas ( 54:65). Po dviejų taiklių V.Griniaus tiritaškių metimų skirtumas ištirpo iki 5 taškų, o paskui po kėlių atakų ir iki 4 taškų, bet likus žaisti dvi minutes "Envilt /Talga & Big" ekipai niekaip nepavyko pelnyti taškų, o "Kauno tiltai" realizuodami baudos metimus ir po keletos atakų atstatė 12 taškų pranašumą. Pergalė šventė "Kauno tiltai" rezultatu – 62:74.

Po laimėtų rungtynių "Kauno tiltų" žaidžiantysis treneris kalbėjo:"Smagu seriją pradėti pergale. Šiose rungtynėse nuo pat pradžių pavyko duokti savo sąlygas, įsiveržti į priekį. Praktiškai nebuvo nė vieno momento, kad varžovų būtų prisivija. Džiaugiamės, kad varžovams primetėm savo žaidimą ir neleidom jiems žaisti savojo. Tikimės, kad seksis taip pat gerai."

Po pralaimėtų rungtynių "Envilt /Talga & Big" ekipos žaidėjas teigė:" Neblogai žaidė varžovai, o mes labai prastai ir mes tikrai atsirevanšuosim."

"Envilt /Talga & Big": V.Grinis ( 14tšk.), M.Giedraitis( 11 atk.kam.) ir G.Rinkevičius ( 14 atk.kam.) pridėjo po 13 taškų, N.Paulauskas ( 12tšk. 6 rez.perd., 7 per.kam.)

"Kauno tiltai": A.Čekanauskas ( 21tšk.), M.Mažeika ( 19tšk.), T.Kmitas ( 12tšk. 10 rez.perd., 6 per.kam., 7 išpr.praž.)

Paskutiniai komentarai (1 iš 1)

Lekasz2012 balandžio 12 d., 05:21 val.

Saunuoliai bachuriukai "respekt" taip ir toliau

"Kauno Grūdai-2" nepasipriešino "Envilt/Talga & Big" ekipai (2011 gruodžio 03 d., šeštadienis, 00:31 val.)Atkakliame aštuntfinalio mūšyje pergalę išvargo "Envilt / Talga & Big" (2012 kovo 26 d., pirmadienis, 23:04 val.)"Minordija" po pratęsimo įveikė "Envilt / Talga & Big" (2011 gruodžio 22 d., ketvirtadienis, 21:19 val.)Kauno Tiltai namuose nesugebėjo įkasti Envilt/talga & big ekipai (2012 kovo 05 d., pirmadienis, 22:12 val.)"Kauno tiltai" gana užtikrintai įveikė "Kautrą & Currus ir Dariaus baldų" ekipą (2011 gruodžio 14 d., trečiadienis, 22:16 val.)"ESS Santermita & ĮSP DNC" neatsilaikė prieš "Envilt / Talga & BIG" (2012 vasario 12 d., sekmadienis, 23:15 val.)"Kauno Tiltai" žengė į pusfinalį (2012 balandžio 16 d., pirmadienis, 22:58 val.)"Kauno Tiltai" išvargo sunkią pergalę (2012 sausio 09 d., pirmadienis, 22:23 val.)"Kauno tiltai" įveikė "Kauno grūdus -2" (2011 lapkričio 21 d., pirmadienis, 22:52 val.)Solidžią persvarą išbarstę "Kauno Tiltai" vis tiek šventė pergalę (2012 kovo 08 d., ketvirtadienis, 23:28 val.)