CELSIS vs ARGENSTA & AKS (68:83)Įmonių lyga, "Sporto fėja" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2012 vasario 01 d., Trečiadienis, 20:00 val. @ Garliavos Jonučių vid. mokykla, Vasario 16-osios g. 8 Garliava,Kauno raj.

"Argensta & AKS" pranoko "Celsis" ekipą

2012 vasario 01 d., Trečiadienis, 23:03 val., peržiūros: 2627

2012 vasario 1 dieną, įmonių lygos "Sporto Fėja pirmenybėse" susitiko "Celsis" (šeimininkai) ir "Argensta & Aks" (svečiai). Rungtynes po atkaklios ir permainingos kovos laimėjo svečiai rezultatu – 83:68 (21:15, 10:13, 21:17, 31:23).

Rungtynės prasidėjo Celsio dvitaškiu, tačiau į tai svečiai atsakė galingai – 9:0 ir išsiveržė į priekį – 9:2. Keturis taškus iš eilės pelnė Celsis ir išlygino žaidimą. Dar vienas galingas svečių spurtas – šįkart 10:0 ir skirtumas staiga išaugo jau iki 13 taškų – 19:6. 7:0 atsakė Celsis ir skirtumas sumažėjo iki 13:19. Kėlinio pabaigoje po du taškus apsikeitė abi komandos ir po pirmo ketvirčio – 15:21.

Antras ketvirtis prasidėjo Celsio greitais taškais ir skirtumas ištirpo iki 2 taškų. Atkarpa 6:0 atsakė Argensta ir vėl padidino skirtumą. Tuo pačiu kita atkarpą pridėjo šeimininkai – 9:0 ir išsiveržė į priekį 28:27. Kėlinį 4 taškais pabaigė svečiai ir po dviejų kėlinių – 28:31.

Trečią kėlinį dvitaškiu pradėjo Argenstos puolėjas Algirdas Adomaitis. Po to dar 9:4 spurtavo Argensta ir skirtumas ūgtelėjo iki 10 taškų – 32:42. Po du taškus apsikeitė abi komandos, tada 6:4 trumpą minutės atkarpą laimėjo Celsis ir sumažino skirtumą iki 8 taškų – 40:48. Kėlinio pabaigą 5:4 laimėjo Celsis ir po trijų kėlinių – 45:52.

Ketvirtasis kėlinys prasidėjo Argesnstos dvitaškiu, į tai dvitaškiu atsakė ir Celsis. Tada svečiai spurtavo 8:2 ir padidino persvarą iki iki 13 – 49:62. Spurtu 8:0 truktelėjo Celsis ir skirtumas staiga aptirpo iki 57:62. Po sausos atkarpos svečiai vėl surengė spurtą ir laimėjo atkarpą 8:2 padidinę skirtumą iki 59:71. Kitas dvi minutes abi komandos žaidė apyligiai ir likus iki kėlinio pabaigos 2 minutėm – 67:77. Kėlinį ramiai užbaigė Argensta ir galutinis rungtynių rezultatas – 68:83.

Po rungtynių nugalėtojų atstovas teigė – Buvo geros greitos rungtynės, laimėjom, mažai aišku buvom susirinkę, teisėjai aišku pagal juos Grybą pjovė, pagal mus gerai švilpė ir laimėjom.

Celsio gretose geriausiai pasirodė – Vidas Raudonis (28, 12 atk. kam.), Julius Svirka (17, 22 atk. kam.), Gediminas Linkus (16, 11 atk. kam.) taškų.

Argenstos ekipai daugiausia taškų pelnė – Rokas Janickas (39, 32 naud. bal., 5 išpr.pr.), Algirdas Adomaitis (28, 6 išpr. pr.), Romanas Jatužis (8, 13 atk. kam.) taškai

"Argensta & AKS" turėjo pripažinti "Celsio" pranašumą (2012 kovo 04 d., sekmadienis, 22:39 val.)"Argensta & AKS" įveikė "Agava & ASS Termolink" ekipą (2011 gruodžio 18 d., sekmadienis, 22:49 val.)"Argensta & AKS" pelnė užtikrintą pergalę (2012 kovo 11 d., sekmadienis, 20:16 val.)"Argensta & AKS" varžybų pabaigoje palaužė "Lietuvos geležinkelius" (2011 gruodžio 04 d., sekmadienis, 23:44 val.)Kauno orouostas & Lana lecta" atsirevanšavo "Celsiui" (2012 vasario 15 d., trečiadienis, 22:43 val.)"Kamesta & Freolitus" įtikinamai įveikė "Celsį" (2011 lapkričio 15 d., antradienis, 00:36 val.)"Kauno Energijos" šešetukas neatsilaikė prieš "Celsio" armiją (2011 gruodžio 02 d., penktadienis, 22:44 val.)"Vijora" neatsilaikė prieš "Argensa & AKS" tritaškių lietų (2011 lapkričio 26 d., šeštadienis, 16:06 val.)"Achema & Telemax" neturėjo daug vargo su "Argenstos & AKS" penketuku (2011 gruodžio 22 d., ketvirtadienis, 06:37 val.)"Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas" nesunkiai įveikė "Argensta & Aks" ekipą (2012 vasario 24 d., penktadienis, 22:26 val.)